Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamafarmer kérdés? Milyen...

Kismamafarmer kérdés? Milyen kényelmes kismamanadrágot vettétek és hol?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavart a pocaknál lévő pamut betét? Hiába nyújtható meg bőven, de teljesen hasra simul, zavaró olyan mintha nyomán a hasat. Jobb lenne ha lazább lenne mint egy testhez álló póló.

Ti hol vettétek kényelmes nadrágot?


2017. jan. 13. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart. Brendonban találtam jókat.
2017. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sőt nekem kifejezetten kényelmes. Én a H&M-ben vettem a kismama farmereimet.
2017. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eggyel nagyobb méret kéne, és akkor kényelmes lenne, nem szorítana.
2017. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
H&miben is próbáltam még nagyobbat is mint a méretem de annál is teljesen a hasamra simult kényelmetlenül nyomta. Olyan furá hogy még hónapok múlva is jó lehetne.
2017. jan. 13. 19:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Itthon tréningbe vagyok a hasam alatt van a gumi része ami elég laza nem jön fel a hasamra és így tökéletes, szeretek benne lenni.
2017. jan. 13. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kis vajondos kerteszgatyám volt.szerettem nagyon. Volt egy melegitom,ha fáztam abban voltam.egy kord meg egy farmerhatasu kismama nacim.baross utcában vettük a noi klinika mellett.
2017. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Brandonban vettem, nagyon kényelmes.

Amit máshol próbáltam annak a pamut betét felső részén volt egy gumi, ami szorított/nyomta a hasam. De a bandonosban nincs.

2017. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Asia centerbe vettem az emeleten van egy női ruha butik, ki is van írva hogy kismama cuccok is vannak ott. Két félét vettünk az egyik kicsit szúrt, mert az állító gombja elöl volt és hozzáért a bőrömhöz. :( DE egyébként baromi kényelmesek! Aztán rá fél évre megleltem egy sima kínaiba is, olcsóbban detto ugyanazt. Na ennyit erről, keresgess nagyobb kínaikban.
2017. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
H&M-ben vettem több nadrágot is, mind nagyon kényelmes volt.
2017. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem kényelmesek voltak a H&M kismama nadrágok, kimondottan jól esett, hogy ott van a pamutbetét :)


De lehet kapni ám pocak alatti fazonú kismama nadrágot is, ott nincs pamut betét. Brendonban szokott ilyen is lenni, legalább is a webshopon láttam. De ezt tuti fel kéne próbálni, nem merném csak úgy megrendelni.

2017. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!