Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterán vettem egy kismamanadr...

Vaterán vettem egy kismamanadrágot, de az eladó sokkal nagyobb méretet tüntetett fel, mint amilyen valóban?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van? Még sose jártam így..


46-48 as méretet hordok és ő 50-esnek, és Uk 22esnek hirdette meg, ami ettől jóval nagyobb....

Még mért is valakinek és az alapján is jónak tűnt a termék.

De sajnos ma reggelre mire ideért, jóval kisebb lett.. a meghirdetett mérettől úgy 5-6 mérettel..


Még a combomra se jön fel..


Ráadásul azt írta hogy nyúlik, ami nem igaz mert a csípője olyan fix, hogy csak na..


1900 Ft-omba került ez a kis mulatság...


Most mit csináljak? Ha visszaküldöm, azzal se leszek előrébb...



2013. febr. 18. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rossz nadrágot küldött el neked, vagy nem tudom. Mert ha a méretek alapján jónak tűnt, akkor elvileg nem szabadna annyival kisebbnek lennie, hogy rád sem megy. Szerintem annyit tudsz tenni, hogy negatívra értékeled, és megpróbálod eladni. Így valamennyi pénzed visszajön. Mert szerintem az eladó már úgysem adja vissza a pénzed.
2013. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Hát a képen ugyanez a nadrág volt...

Hát én is ettől félek...

2013. febr. 18. 10:02
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazt a nadrágot küldte, mint ami a képen volt, akkor vagy nem jól mérte, vagy az anyaga miatt nem lett jó rád. Egyébként jelezted már neki email-ben, hogy nem jó a méret?
2013. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Persze, csak még nem válaszolt! Csak annyit írtam, hogy sajnos a méret nem lett jó, sokkal kisebb!
2013. febr. 18. 10:08
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg NEKI a problémádat első körben hogy félrevezetett és ugye megérti hogy így nem tudod hordani.Vegye vissza fizesse ki. A gond az hogy a visszapostát neked kell kifizetni mivel a 8 napos elállás joga megillet de akkor neked kell visszajuttatni a cuccot. Hogy ne tudja letagadni, akkor ajánlva kellene feladnod, ami 675 ft egy naci esetében szerintem, de lehet még több is :(((

Szóval ennyit fogsz rajta bukni.

Esetleg megpróbálhatod te magad eladni a teszen ugyanennyiért és akkor nem buksz rajta annyit.

Ha az eladó nem reagál semmit akkor persze negatívan értékelheted, de ez sokat nem fog segíteni rajtad úgy értem a pénzedet nem látod akkor.

Még esetleg ha nem reagál semmit jelentheted a teszvesznek (megadva az árucikk számát tehát amivel ott az aukciót azonosították) mellékeled nekik a levelezéseteket, de szerintem ők se fognak tudni mást csinálni mint a negatívat javasolni:(

2013. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Hát meglátom, mit reagál, mert ugye a postázás díja annyi lenne mint a nadrág ára.. szóval még én buknék rajta 1000 ft-ot..

Legfeljebb tényleg eladom valakinek, vagy odaajándékozom..

Csak idegesítő...

2013. febr. 18. 10:18
 7/32 A kérdező kommentje:
Jah azt el is felejtettem, hogy a nadrágban kerestem a méretet, de sehol sincs.. szóval valószínűleg hasra csapott és írt oda valamit...
2013. febr. 18. 10:24
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
5 ös vagyok tényleg az :((( Főleg így hogy totálisan elnézte és elírta a számozást...:( mert olyan nekem is volt hogy vettem kismama gatyót és hiába mérte le a csaj és hiába volt elvileg szám szerint is a méretem, nagyon nagy volt, mondjuk ott megérte visszaküldenem neki mert 4900 volt a farmer és így is még 4000 et visszaküldött.
2013. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Először várd meg mit és hogyan reagál, hátha. Egyébként az értékelése milyen? Mert az is lehet, hogy korrekt, és visszaadja a pénzed. Hátha!
2013. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Persze megvárom, hogy mit ír, aztán majd meglátjuk mi lesz... egyébként van neki negatívja 4 db, plusz 2 semleges, de a százpár pozitív mellett nem gondolná az ember, hogy nem korrekt, mert azért előfordulnak hibák..
2013. febr. 18. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!