Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nem passzol keresztelőr...

Nagyon nem passzol keresztelőre piros ruha a kicsinek?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű, tüllös aljú piros ruhája. Vennék én neki, nem találok olyat, ami tetszene :( ami tetszik, az meg nagy :/ ez a piros pedig oooolyan szép... szerintetek? a harisnya, kiscsizma, kiskabát mid fehér
2017. jan. 14. 00:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

leírtam, h mi lesz rajta, vagyis ha van kis képzelőerő, lehetne látni, hogy kb 10-15cm pirosság látszana.


Tudom, hogy az a szokás. A menyasszonyi ruhánál is a fehér a SZOKÁS, aztán nekem mégis fekete-fehér volt... annak az 1 (vagy 2) válaszolónak köszi, aki tudott rendesen válaszolni.

2017. jan. 14. 20:08
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

De akkor is látszana a piros tüll ami nagyon nem illik oda...

Meg most őszintén, minek kérdezted meg, ha nem fogadod el a válaszokat?

2017. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

elfogadom, nem az lesz rajta, csak este felmerült ez az ötlet.

De az, hogy egyből divatkeresztelőzök az ajándékokért, kicsit erős

2017. jan. 14. 23:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy vallásos családban piros ruha keresztelöre fel sem merülne ,mert ott tudják hogy mindig fehér ruha az amit adnak gyerekre.

Ezért mondták rád divatkeresztelkedö kifejezést.mert neked ez megfordult fejedben.

2017. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!