Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a Férjemet...

Hogyan beszéljem rá a Férjemet a 2. gyerkőcre?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányunk, imádjuk. Én már jó ideje szeretnék tesót, de a férjem még nem mivel attól tart, hogy nem bírnánk el most két picit. Nem anyagilag, hanem mert teljes segítség és nagyszülők nélkül vagyunk Ő pedig sokat dolgozik és azt mondja sok lenne nekem. Én viszont úgy érzem, most van itt az idő, mert ha elmegyek dolgozni nem fogom feladni azt, és már fiatalabbak sem leszünk, én 30 Ő 35 éves. A fentieket Ő is tudja, de úgy érzem hajthatatlan...
2010. máj. 5. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
hát akkor csak legyél terhes:-)) Bár te ismered de sok férfi van aki jól veszi a kész tényeket:-)
2010. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha én lennék ilyen helyzetben és a párom azt mondaná, hogy engem félt, hogy sok lenne nekem, akkor én bizony közölném, hogy már pedig én szeretném!!! ha más ok is lenne érteném, így viszont azt mondom mond azt, hogy tisztában vagy vele, hogy 2 gyerekkel nehezebb lesz, mint egyel, de vállalod, megbirkózol vele ugyanúgy, ahogy mások is. nekem sincs semmi segítségem mégis szeretnék majd második (vagy akár harmadik) babát.

nem lehet, hogy mégis meghúzódik valami egyéb ok is a háttérben?

2010. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háth egyszerűen csinálni kell..mégha sokat dolgozik is(nem megcsalni,hanem elcsábítani a férjedet újra).Egy éjszaka hevesen,felelőtlenül..

..és "becsúszna".:)

Na persze igaza van a férjednek:S

2010. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valoban teged felt (es ez nem kifogas), akkor bizonyisd be, hogy kepes lennel ra. Legy eros, energetikus, vidam, old meg a problemakat (hazimunka, gyerek hisztije, egyeb) ugyesen, gyorsan, mosolyogva. Bar teny, hogy ezt a viselkedest felvenni nem lehet, vagy ilyen az eronleted, vagy nem.

En allandoan porgok, mint a duracell nyuszi, higgadt vagyok, vidam. Mi igen kis korkulonbseggel vallaltuk a 2. babat, tervezetten 14 honap a korkulonbseg. Tolem is megkerdezte a ferjem teherbeeses elott, hogy fogom-e birni, de ez koltoi kerdes volt, tudtuk mindketten, hogy igen, ar lesznek nehez idoszakok. Vannak is, neha borul a bili, nem konnyu, de megy. Ugyanakkor azzal is tisztaban vagyok, hogy nem vagyunk egyformak, nem szabad mindenkinek ilyen kis korkulonbseggel gyermekeket vallalni, mert van ismerosom, aki egy baba, kajarendeles, takaritono es csalad segitsege mellett is be van borulva a tehertol. Ez nem baj, nem lehetunk ugyanolyanok.

En vagyok olyan perverz es onsanyargato, hogy ha veletlenul megfogant volna a 3. baba hasonlan kicsi korkulonbseggel, akkor ot is megtartottam volna, sot, kihivaskent eltem volna meg. :-)

De lehet, hogy akkor mar en is raszorultam volna a nagyszulok segitsegere.

Probald meg elkepzelni, par napig, hogy van meg egy gyereked. Hogy ejszakankent csak 3-4 orat alszol ki tudja meddig, de azt is 3 reszletben. Hogy hol altatnad az egyiket, masikat, hogy ne ebresszek fel egymast. Hogyan foznel, takaritanal, vasalnal, stb ugy, hogy a nagyobbtol se vedd el a jatekidot, de a kicsit sem tudod mellozni, mert mondjuk epp nyugos napja van, vagy keves epp a tej es egesz nap rajtad lenne. Hogy mennetek setalni, hogyan vasarolnal be ket manoval, hogyan szannal idot magadra es a ferjedre is. Milyenek lennenek azok a napok, amikor mar a kicsi is mozgekony, de nem feltetlenul arra menne, amerre a nagyobbik van.

Ez nem megoldhatatlan feladat, de teny, hogy nehezitett palya. Epp ezert kepzeld el, tedd a szivedre a kezed es ha azt mondod, hogy meg tudod csinalni, akkor a tetteiddel bizonyitsd be ezt a ferjednek is.

Ha nem megy, akkor puhatold ki, hogy nem-e mas a gond...

2010. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!