Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Huggies pelenkából nem...

A Huggies pelenkából nem pereg a zselé?

Figyelt kérdés
Egyszer vettem 3-as méretüt,de mindig tele volt a popsi zselédarabokkal. Lehet,hogy selejt volt? Most gondolkozok,hogy vegyek-e 4-est,vagy maradjak a Pampersnél? Amúgy a 2-es méretü jó volt.
2010. máj. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennél és más márkánál én akkor jártam így,ha túl sokáig volt rajta és már nagyon tele volt.
2010. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a huggiesnél nem tapasztaltam hasonlót a pampersnél viszont gyakran előfordult.
2010. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor valami baj volt azzal a csomaggal,mert nem volt sokáig rajta és nem pisilt többet,mint szokott. Akkor veszek egy csomaggal,remélem jó lesz.

Köszi a válaszokat.

2010. máj. 5. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan 1 éve csak huggies-t használunk és csak egyszer-kétszer találtam ilyen zselét a pelenkában, akkor is egy pöttyöt.
2010. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves,nagyon régóta Huggiest használok Neki(éjszakára,mert más pelus nem bír ki 12 órát),de csak 1-2 alkalommal tapasztaltam ezt.Viszont pl.a Liberonál(az új csomagolásúnál is)szinte minden reggel zselés volt a popsija(kaptunk ajándékba 1 csomaggal).
2010. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiamra huggiest vettem mindig, mert az volt igazan kompatibilis vele es max csak az ejszakai pelusbol jott ki a pisi, de ertheto volt, nagyon megtelt, nemelyiknek olyan sulya volt, hogy olni lehetett volna vele.
2010. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!