Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt anyukák, huggies,...

Tapasztalt anyukák, huggies, pampers, vagy liberó? Melyik jobb, és általában melyiknek a legkedvezőbb az ára (db ára)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Huggiesból minden kifolyt, a Liberó jó volt, amíg nem kezdett helyet változtatni. Most a Pampers a favorit és általában sokat veszünk amikor akciós, így az ára is kedvezőbb. 18 hónapos kislány anyukája.
2011. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy magadnak kell kitapasztalni :)

Nekünk 2-es méretből mindegyik jó volt, 3-asból már csak a huggies (a felsoroltak közül). Én huggiest, tesco-sat és háppy-t szoktam venni, attól függően, hogy melyik akciós.

2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Tescoban mostanában többször is volt Huggies akció.

A Liberohoz szokott lenni DM-kupon.

A Pamperst nem szeretem.

2011. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem minden korban más vált be. Mindhármat használtuk, de a legkevésbé a Huggies vált be.

A Pampers és a Libero nagyon jók, a különbség a szabásában és a vastagságában van. Ezért nem mindegy, hogy milyen alkatú babára melyiket adod. Ki kell tapasztalni.

2011. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A lányom is használta/ja mindegyiket,nekem mind egyforma. 13-14kg körüli,combos lánykára,mégis melyik lenne a legideálisabb?
2011. szept. 5. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha combos, akkor a Libero a legjobb. A Pampers vékonyabb babákra kényelmes szerintem. Ilyen súllyal már mehet a 6-os a Libero-ból.. Mi is azt használjuk 13-14 kilós kisfiamnak:-) Én nagyon szeretem:-)

Nem olyan pihe-puha mint a Pampers, de valahogy szélesebb, kényelmesebb és nincs illata:-)

2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 5. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:
ez tényelg érdekes, mert nálunk meg a huggies vált be, mostanság azt veszem, dm kopnnal jó árban van. Liberot is szeretem, de az vastagabb. Pamperst elején használtunk, nekem nem jött be. Fiam 15 hónapos 11 kg, 84 cm, combja van, átlagos alkat.
2011. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a méretről ír, de szerintem nagyon fontos az anyaga is a pelusnak. A Huggies szélei nagyon kemények és olyan mintha műanyag lenne. Az én babám beleizzad és vakarózik is tőle. A legjobb anyaga a Pampersnek van, azt használjuk nappalra. Éjszakára pedig Tescosat használunk, mert az vastagabb és az anyaga is jó.
2011. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekunk nagyon bevalt a libero, mivel nem az ar volt a lenyeg, eleg keson vettem kiprobalasra dm-es babylovet, mondvan olcsobb es biztos nem jo, de annyira megtetszett, hogy azt is fogom venni, majd valtom:) Nekem jobban tetszik a babylove anyaga, viszont a liberon vidam minta van:)
2011. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!