Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Brúnó név?

Nektek hogy tetszik a Brúnó név?

Figyelt kérdés
4 éve volt már egy ilyen kérdés, de hátha változtak azóta a vélemények. Esetleg tetszik nektek más B-vel kezdődő név ami nem tucat mint a Bence és Balázs?

2017. jan. 17. 18:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, csak nem tudom elképzelni, hogy így szólítom a csecsemőmet.
2017. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

Férjemnek nagyon tetszik, ez lesz a kistesó egyik keresztneve.

Nem egyszerű a családnév, rengeteg keresztnév ezért kiesett.

A nagyobb fiamnál is azt hallgattuk, hogy kutyanevet kapott, hála egy sorozatnak. :)

Soha, senki nem csúfolta miatta.

2017. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%
A szomszéd kutyája! De külföldön teljesen ok!
2017. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
Bruno Marsról Bruno Mars jut eszembe Brúnóról, Cézárról, Hektor, Félix és hasonló nevekről egy kutya. Lehet h senki nem fogja csúfolni ki tudja de én biztosan nem választanám.
2017. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
25%
Borzasztó!
2017. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
60%
Legyen Béla! Tuti nem lesz belőle több a játszótéren!
2017. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%

Rokon gyereknek ez lett a neve. Nagyszülők 2-5 évig nem voltak hajlandóak kimondani! Mindenkitől ezt kapták meg h szar név emberre, soha nem adna. A szülők töretlenül kitartottak a név mellett.

Tini a srac, kis vagány, soha sem csufolták, soha nem mondták neki személy szerint h kutya név. Osztálytársi szeretik, néven szólítják, lányok kedvence.

Szerintem ha nektek tetszik adjatok.

2017. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben 2 embert is így hívnak.Az idősebb egy 50-es pasi,a kicsi egy 8 éves fiúcska.Szerintem rendben van ez a név.
2017. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem is kutyanév jut eszembe, pedig fiatal vagyok. De ha embernek hallom akkor feltűnősködő és idegen hangzású.

Béla tetszik, kár hogy annyi paródiában elkoptatták.

2017. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem jutott eszembe h kutyanév, de akkor sem tetszik, bocsi. A Balázs elmegy, tetszik a Bálint, Benedek, Barnabás. Erről a Bence dologról jó lenne, ha leszokna a nép, engem nagyon zavar amióta tudom, hogy egy becenév...
2017. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!