Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Brúnó név?

Nektek hogy tetszik a Brúnó név?

Figyelt kérdés
4 éve volt már egy ilyen kérdés, de hátha változtak azóta a vélemények. Esetleg tetszik nektek más B-vel kezdődő név ami nem tucat mint a Bence és Balázs?

2017. jan. 17. 18:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Brúnó nekem nem tetszik.

B betűvel, ami ritkább és nagyon bejön az a Bulcsú, Barnabás és a Bertalan. A Benedek is jó, nem tudom mennyire ritka, én ismerek párat, bár Bencét jóval többet. Tetszik, de én nem adnám: Boldizsár, Botond, Buda, Barabás, Bertold.

A többi B betűs vagy gyakori, vagy nem tetszik.

2017. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nekem is "kutyanév".


Más, ami szerintem jobb:

Barna, Barnabás, Boldizsár, Berec, Bercel, Benkő, Benjámin, Benedek

2017. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Legyen Béla! Tuti nem lesz belőle több a játszótéren!"

Mifelénk Béla is kutyanév... a város kutyája (volt)

2017. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A többi B betűs név túl magyar nekem, Németországban élünk és egy Boldizsárt örök életében betűznie kéne a gyereknek. Itt nem kutyanév hanem medvenév. :)
2017. jan. 18. 09:59
 25/32 anonim ***** válasza:

és a Balázs, Bence a németeknél is tucatnév? mert hogy az ilyeneket kizártad.

Egyébként a Benjamin tök szép, ha akaod, jól becézhető (Ben, Beni, Benji pl), és abszolút használható német nyelvterületen is.

2017. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
34%
na meg különben is: medve??? :D
2017. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hát itt nem tucatnév a Bence meg a Balázs de M.o.-n igen és azért ott is szoktunk lenni. Na meg még mindig furán nézne itt mindenki egy gyerekre aki Bence vagy Balázsként mutatkozik be.. A Bruno meg nemzetközi.
2017. jan. 18. 11:14
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2017. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de ha neked igen, meg Németben nem kutyanév stb. akkor add. Ami nekem B betűs nevekből tetszik Bálint, Balázs, Benjámin.
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%

Miért kell akkor a B betűsekre szűkíteni?

Egy csomó név van még ezeken kívül.

2017. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!