Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Jázmin és a...

Szerintetek a Jázmin és a Dominik szép nevek? Név választás előtt állunk.

Figyelt kérdés
Én azt vallom Ne a furcsa neve miatt tűnjön ki a gyerek a tömegből hanem az egyénisége miatt. Mostanában már bármit lehet anyakönyveztetni és a szülők minél ritkább egyedibb neveket keresnek de nem ettől lesz a gyerek különleges..Ha tud valaki szép neveket szívesen fogadom, de nem lesz Eső, Felhő, Életke stb.

2017. jan. 18. 00:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem tetszenek!
2017. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto tetszik.
2017. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem rondák, de magyar gyereknek egyik sem való. Testvérnévnek sem illenek össze. Nagyon nem. Egyik keresztényes, másik keleties. Legyen már ízlése néhány szülőnek.
2017. jan. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem a magamutogató-nyakatekert kategória, viszont elég gyakoriak,

így ne csodálkozz, ha óvodában-iskolában legalább még 2-3 gyerek viseli majd ezt a nevet.

Ezen kívül a Dominik nagyon tetszik, de a Jázminról nekem egy rózsaszín, hippi ruhában mászkáló lány ugrik be, talán azért, mert kettőt is ismerek a név viselői közül, aki ilyen.

2017. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

"és az érdekel van e esetleg vmi csúfneve "

ha a gyerek csúfolni akar valakit, akkor csúfolni fog.

Még Áronomat is sikerül "bármi áron" kicsúfolni :o


ha nektek ez tetszik, adjátok. igazi divatnév mindkettő.

2017. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Jázmin szerintem szép név. Én amiatt nem adnám, mert gyakori (de ugye titeket ez nem zavar), és mert sokszor becézik Jázinak, ami tök béna (esetleg Mini? vagy nem tudom...), meg sokszor találkoztam olyanokkal akik Jázmin hercegnőnek gondolták a lányukat (mint az Aladdinban).

Dominik nekem nagyon idegen, pedig egy időben nagyon felkapták, úgyhogy megszokhattam volna igazán...de nem sikerült.

De mindkettő viselhető, normális név. Ha nektek ezek tetszenek, akkor legyenek ezek.

Az én neveim se tetszenének az ittenieknek valószínűleg, de nem is kell, hiszen mindenki a saját gyerekét nevezi el.

2017. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Számomra átlagosak. Normális nevek, nincs velük semmi baj.
2017. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán kedvenceim, de nincs velük "baj". Gyakoriak, gondolom azért is mert sokaknak tetszik, meg tán mert sokan "nemzetközi", nyugaton is úgy-ahogy ismert nevet szeretnének a gyereküknek...

A szép szubjektív, ha még keresgélsz, ajánlom ezt a két oldalt:

[link]

[link]

2017. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam Dominik, 4 éves. Nekem ez a név már húsz év is nagyon tetszett. Előfordul néha a környezetünkben de nem gyakori,se az ovis"évfolyamában" nincs se a bölcsibe a tesónál. Pedig nagyvároban élünk. Viszont rengeteget Levente,Bence,Máté,Milán,Marci/Martin,Zsombor,Laci és András van. Lányoknál az Anna,Lili/Lilla,Hanna,Adél,Csenge,Jázmin,Emma a leggyakoribb nálunk. Az én kislányom Doroti. Szerintem senkire se hallgass,csak az a fontos,h Nektek mi tetszik,másnap csak egy név és Úgyis megszokják 😃
2017. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!