Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Személyigazolvány kép 17 hós...

Személyigazolvány kép 17 hós kisgyerekről?

Figyelt kérdés

Nektek hogy sikerült a kisgyermeketeknek személyit csináltatni?

Azzal fogadtak hogy miért nem vittem fehér lepedőt ( hogy letakarjam magam)

2 perce ültünk már a fülkében mire a nő odake mergett hogy akkor most fogjam le a kezét, tartsam a fejét...

Persze akkor már ordított a lányom.

Így egyáltalán nem tudtuk megcsináltatni az okmányt, mert szinte elzavat, hogy majd jöjjünk vissza ha letudjuk nyugtatni a gyereket.

Mindenütt ilyen körülményes ez, vagy csak engem szivatott a hölgy?


2017. jan. 23. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen csináltattuk a gyereknek, de nem volt semmi macera. Felállt a székre, én guggolva fogtam, a kamera mellett pedig valami plüsst mutogattak, hogy odanézzen. Pár képet ellőttek ugyan, mert állandóan nevetett, de hamar megvoltunk.
2017. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elmentünk egy másik kormányablakba!

Semmi gond nem volt. Se lepedő semmi.

Leült a székre, bent álltam a f7lkében a kamera mellett. Gyorsan ellőtt a hölgy vagy 5 képet, mielőtt még bőgött volna a lányom 😀 Pikk-pakk megvoltunk

2017. jan. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!