Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babának személyigazolvány...

Babának személyigazolvány készítéséhez milyen adatok, iratok kellenek? Mindkét szülőnek ott kell lenni a készítésekor? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi kivonat kell hozzá. Vagy mindkét szülő ott van egyszerre, vagy az, aki nincs ott, ad meghatalmazást a másik szülőnek (kormányhivatal oldalán le lehet tölteni, de ha felhívod őket, meg is mondják, hol találod pontosan, én speciel egyedül nem találtam meg). Nem kerül semmibe, szép is lenne, ha fizetni kéne érte, ha egyszer kötelező.
2016. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
a baba születési anyakönyvi papírja kell. 1 éve csináltattam a kicsinek akkor elég voltam én és a papírjaim,de most az új személyi óta azt olvasom,hogy mind2 szülő kell. Ingyenes
2016. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2016. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt oldal alján ott a letoltheto adatai és a meghatalmazás is
2016. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

amiatt jó mindkét szülő, mert ha nagyon pici (a miénk 4 hetes volt), a szülők tudják váltani egymást az ölbevevéssel, mire elkészül egy értelmes fotó.:)


ingyenes és anyakönyvi kivonat kell hozzá és a ti személyitek+lkc. kártyátok

2016. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!