Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jázmin név hogy tetszik nektek?

Jázmin név hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
leirnátok a kedvenc fiú és lány neveiteket is légyszi :)
2017. jan. 26. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Kedvenc fiú nevem nincs, lányban pedig csak a Dása tetszik, ami egy olyan név becézése ami eredetiben nem

2017. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszik, de nem adnám, nálunk elég sok kisebségit így hívnak... plusz barátnőm volt kedves így elnevezni a kutyáját, szóval... :D


kedvenc nevem a Zselyke, nem, nem a Berki miatt, Wass Albert miatt ;)

Fiúból a Dániel, Gergő, Ádám

2017. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
uncsi
2017. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

SZerintem nagyon szép név, csak kicsit zavaró h minden 2. gyereket így hívnak manapság.


Kedvenc neveim: Gréta, Emília, Gergely

2017. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nem is tetszik különösebben.

Nekem nincs kedvenc keresztnevem, a vezetéknévvel együtt szoktam csak megállapítani, hogy szép-e a név.

2017. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, én egy Jázminról sem hallottam,környékünkön senkit nem hivnak igy, különlegesnek tünt. Köszi a válaszokat :)
2017. jan. 26. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon népszerű lett, tavaly előtt még mindig a 3. leggyakoribb keresztnév volt, de szerintem azóta kezd már lecsengeni.
2017. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ronda, de nagyon unalmas már és magyartalan.
2017. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Tetszik, de mindenki gyereke Jázmin. Nálam is toplistás a Zselyke, de párom sajnos rühelli.
2017. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan munkahelyem van, ahol gyakorlatilag a Mo-on születő összes gyerek nevével találkozom. A Jázmin egyáltalán nem gyakori, még mindig az átlagos nevek a leggyakoribbak. Én több Zselykével találkozom, mint Jázminnal. Vezet a Hanna, Zoé, Levente, Bence

Amúgy szép, nőies név.

2017. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!