Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker fiúknak milyen nevet adnál?

Iker fiúknak milyen nevet adnál?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
9es, segítek szöveget értelmezni ha már neked nem megy. A kérdés, amire nem válaszoltál, úgy szólt hogy TE milyen nevet adnál a gyerekednek. És én nem adnék ősmagyar nevet, szerintem egy Hadúr, Tárkony vagy Nevéki nem kifejezetten előnyös. Merthogy ezek az ősmagyar nevek...
2017. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát utolsó, pl a Levente és az Attila meg nem csúnya nevek, pedig "ősmagyarok"
2017. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, az általad említett két név már átment a divatnév kategóriába, annyi van belőlük.
2017. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Az enyémek Vilmos és Dénes lenne.

De az Ervin, Endre, Mihály, János nevek is tetszenek.

2017. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Én mindenképpen olyat keresnék, aminek a nevnapja is közel van egymáshoz, vagy legjobb, ha egy napon van. Pl. Arnold Levente.
2017. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképpen sem jópofa, összecsengő neveket. Fantáziátlannak és erőltetettnek tartom.

Olyan nevet adnék, ami tetszik, teljesen mindegy, hogy ikrekről vagy sima tesókról van szó.

2017. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!;)

Azért nem írtam vezetéknevet,mert nem vagyok terhes,szóval nem a gyerekeimnek keresek nevet;)

Csak az érdekelt ki milyen nevet adna,ha iker fiai lennének;)

2017. febr. 4. 11:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Olyat probalnék, ahol közel vannak a névnapok, pl Fábián-Sebestyén - ezek tetszenek is.
2017. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!