Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves a kislányom és a...

1 éves a kislányom és a szülés óta kb 4x szexeltünk, ez lesz majd jobb? Mi a tapasztalat, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Annyira eltér az életritmusunk,hogy sosincs rá alkalom...
2010. máj. 7. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előtte hogy volt?


Amúgy nálunk is így van.. :( Egy év alatt 4 szex kb... Ja, és ez nálunk a szülés előtt is így volt.. de mi már 15 éves házasok vagyunk :(

2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
De ugye nem az 1 éves kislányoddal szexeltél?
2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nálad minden rendben odafennt??? Vagy teljesen elmentek otthonról??
2010. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet :-( Nekem azt mondták, hogy újra össze kell jönnünk, újra egymásra kell találnunk. Ehhez valakinek meg kéne már tenni az első lépéseket, ha a férj nem lép, akkor nekünk kell!

Nem könnyű, az biztos, főleg, hogy állandóan dolgozik! Valami csodára várok, lehet :-( Néha kívánom a szexet, de elvagyok sokáig nélküle. Úgy fekszünk le egymás mellé, hogy puszi puszi, és alvás. Talán majd egyszercsak és utána bepótolunk mindent :-)) Ki tudja :-))

2010. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:no komment.


Előtte sem voltunk túl aktívak,de azért ennyire nem volt rossz a helyzet. Olyan átlagosnak mondanám. Heti pár alkalom.De ez így elég elkeserítő, tisztában vagyunk vele,hogy nekünk kéne tenni ellene (vagyis érte),de ez se jön össze. Érdekel,hogy ha járt valaki hasonló cipőben akkor várható-e javulás, mert én egyenlőre nem látom,hogy megoldódni látszana.

2010. máj. 7. 23:31
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Mi nagyon aktívak voltunk szülés előtt. Még előző nap is... ;-)

Az utóbbi hónapokban jó, ha heti 1 összejön, nincs rá alkalom. Fáradtak vagyunk.


Meg lehet próbálni nem csak az ösztönökre hagyatkozni, hanem direkt akarni, evés közben jön meg az étvágy! Kezdeményezz, szexi fehérnemű, szexi háttérzene, kellékek.

Akard! Alkalmazkodj most Te, én azt tanácsolom. Biztos értékelni fogja, ha "úgy" közeledsz felé, szépen visszarázódtok majd. Heti 2 kell szerintem.

2010. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is kellene!
2010. máj. 8. 00:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem rossza helyzetünk, de elég elkeserítő. :( Van hogy sikerült összehozni, hogy heti 2x együtt legyünk, de volt, hogy 3 hétig semmi. :( Elsősorban miattam, fáradt vagyok, kimerült, a sex az utolsó ami eszembe jut, amire vágyom. Teljesen frigid lettem :(
2010. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem szabad hagyni a frigidséget!!!

Ne feledjétek, nem csak anyák vagyunk! Nők is, és a párunknak szüksége van ránk. Hacsak nem akarjuk, hogy máshol kapja meg, amit mi itthon nem adunk meg neki... Ugye?

2010. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ajj, a párom sem közeledik, és én sem. Mindketten frigidek lettünk?????????
2010. máj. 8. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!