Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor ébredt fel benned az...

Mikor ébredt fel benned az igazi anyai érzés?

Figyelt kérdés
Már a várandósság alatt? A szülőszobán? Napokkal vagy hónapokkal később? A második gyereknél?
2017. febr. 10. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Pont egy hetesen volt a babám.
2017. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Fokozatosan erôsödött, de ùgy igazán 6 hònapos kora körül.
2017. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Szégyellem leírni de szülés után az első 2 napon olyan volt a kisfiam, mintha nem is az én gyerekem lenne. Olyan idegennek tűnt minden. Majd egyre erősödött.
2017. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Kellet pár hét hozzá a szülés után.
2017. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Amikor mentem varratszedésre és nem vihettem magammal.
2017. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
3,5 éves a nagyobb, még nem találkoztam ilyennel
2017. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem nincsenek ilyen érzéseim annyira. Nem vagyok elfogult sem. Bántom is magam sokszor, hogy milyen ember vagyok. Pedig tudom, hogy szeretem, csak nem jön elõ a hétköznapokban. Sõt már egy éves elmúlt a fiam, de még sokszor most is fura, hogy nekem van gyerekem? De kb 10 hónapos volt, mikor valaki mondta, hogy menjünk szilveszterezni, a gyereket meg passzoljuk le. Hàt azt a gyomorgörcsöt nem kívànom senkinek. Ölni tudtam volna, hogy nem adom a gyerekem. :D Tehàt kb akkor jön elõ, mikor valaki "bàntja", "kritizàlja", "eltàvolítaná" tõlem. A gyerekes harcokat csak megmosolygom, mikor a baràtnõm kislànya üti meg a játékért. Azért nem harapok. :)
2017. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó kifejtenéd? Van több gyereked de nincsenek anyai érzéseid vagy hogy érted?
2017. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-oshoz irtam a kérdést
2017. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én mindig is vágytam az anyaságra, és mégis, amikor megszületett az első babám, büszke voltam és rajongással gyönyörködtem benne, de nem éreztem hogy igazán az enyém és nem éreztem azt az érzést, ami a szerelemhez fogható. Mindent megtettem érte, pusziltam, öleltem, szoptattam sokáig. Aztán amikor 2 éves volt, akkor született a testvére. Amikor először magamhoz vettem a szülőszobán, akkor éreztem, hogy imádom, és az első babámat láttam meg benne, így egyszerre szerelmesedtem bele mindkét gyerekembe.
2017. febr. 10. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!