Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyi mindent nem tudok a...

Annyi mindent nem tudok a babakrol ki fogja ezeket a kérdéseket megválaszolni? Mindenre magamnak kell válaszolni?

Figyelt kérdés

Pl az elején még csak szopizik de mikor kell elkezdeni mással is etetni?

Vagy egy nap hányszor kell atoltoztetni?

Minden nap ki kell vinni a szabadba??

Annyi mindent nem tudok nem vagyok terhes de ez olyan rémisztő hogy mennyi felelősség kell egy babahoz.


2017. febr. 11. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Pl. : védőnő :-)
2017. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Használod (ésszel) a netet és tanulsz.
2017. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
6 hónapos korában célszerű hozzátáplálni. Érdemes mindennap levegőre vinni, én mínuszban nem viszem. Hőmérsékletnek megfelelően öltöztetem, igény szerint, de min. 5-ször cserélem a pelusát, akár éjszaka is. Ha gyereked van, meg fogod tanulni.
2017. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Védőnő, gyerekorvos, Google...
2017. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem annyira bonyolult, nekem van olyan barátnőm, aki nem olvasott semmit és mindenre rájött magától, plusz védőnő. De van ilyen tanfolyam is, ha téged komolyabban érdekel és rengeteg könyv.
2017. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kórházban is ellátnak a nővérek tanáccsal, míg bent vagy, illetve ha hazamész a kórházból, a védőnő kijár párszor. Nem szégyen kérdezni tőlük.

Meg gondolom van egy anyukád, aki jó eséllyel normálisan felnevelt, őt sem ciki megkérdezni.


Egyébként kórházból hazavitt gyereket min. 2 hétig nem szabad levegőre vinni, csak felöltöztetve (nyilván időjárás függő télen v. nyáron szültél) ablakot nyitni rá egyre hosszabb időre.

2017. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olvastam itt és azt írták hogy több hónapos babát egyszer kétszer látta a vedono
2017. febr. 11. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:

9 honapod van ra keszulni. Nyugi, tudni fogod.

Hanyszor kell oltoztetni ? Te hanyszor oltozol ? Reggel. Ha pisis / kajas kesz a ruha akkor kicsereled. Ehhez azert olyan sok esz nem kell.

Mar az oskorban is neveltek gyereket.

2017. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En is pontossan igy voltam mint te kerdezo. Es mindenre rajottem egyszeruen adja magat hogy mit hogy hanyszor mikor kell.
2017. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Talán ha megkérdeznéd anyukádat vagy anyósodat, akkor tudnád. Annyira utálom a legtöbb mai nőt. Az idősebb generációt semmibe veszik. Családi közösség egy nagy 0 Magyarországon. Nyílván jobban ért a gyerekhez egy friss diplomás gyerek nélküli nő (sok védőnő ilyen), mint aki felnevelt párat.
2017. febr. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!