Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezeket a kérdéseket kéne...

Ezeket a kérdéseket kéne megválaszolni, de én nem tudom? Segitsen valaki?

Figyelt kérdés

1.How do like to spend your evenings? Why?

2.How much TV do you and your family watch a week? Would you prefer to wach more TV than that,or less?

3.What kinds TV programmes do you like? Do you like the same TV programmes as the rest of your family?



2016. szept. 16. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Cöh.. ezek pont személyes kérdések. Ahány ember annyi féle válasz.


Legalább magyarul írd le a válaszaid, és azt könnyebb angolra átfordítani.

2016. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jól mondja az első. Én nem tudom,hogy mennyit néztek TV-t meg ilyenek. De ha nem tudod a kérdéseket se,hogy mit jelentenek,akkor mondd és lefordítom.
2016. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a kerdeseket sem értem ?
2016. szept. 16. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elég szomorú. Mióta tanulsz angolt? Ha kevesebb, mint két hónapja, akkor elnézhető, hogy nem érted meg, de amúgy...


1. Hogyan szereted tölteni az estéidet? Miért?

2. Milyen sokat nézel te ill. a családod tévét? Többet szeretnél nézni ennél, vagy kevesebb?

3. Milyen tévéműsorokat szeretsz? Ugyanazokat kedveled, mint a családod többi tagja?

2016. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kevesebbet*
2016. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy négy osztalyba semmit de semmit nem tanultam angolt mert elhanyagoltak a tanarok nem jottek orara(falun jártam) s most mentem 5.osztalyba s szinte semmit nem értek.


1 Az esteimet tevezessel vagy olvasasal szeretem tolteni mert megnyugtad.

2 Nem olyan sokat nezek tv-t max egy héten 4-5 orat. S nem szeretnek tobbet nezni ezt elegsegesnek erzem.

3 Az Rtl clubot szeretem es nalunuk mindenki mast szeret nezni.

2016. szept. 16. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:

1. I like to spend my evenings with reading and watching TV. They calm me down.

2. I don't watch TV that much, only four to five hours a week and I feel this enough.

3. I like to watch RTL Club. Everyone in my family likes to watch different things, though.


Amúgy a tévéműsor nem tévécsatornát jelent, de te tudod. (Tehát a válasz nem az lett volna, hogy "rtl club" hanem mondjuk "Dr. Csont")

2016. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*and I feel that this is enough.
2016. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szepen koszonom!
2016. szept. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!