Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos anyatejes baba...

6 hónapos anyatejes baba lehet még cumizavaros, ha cumisüvegből kapja a vizet/teát?

Figyelt kérdés
Próbálom itatni, mióta megkezdtük a hozzátáplálást, de nem igazán tetszik neki. Próbáltam kanállal, pohárból, csőrös pohárból. Vizet adtam neki, most megpróbálok babateát. Utolsó lehetőségnek hagynám a cumisüveget. De nem tudom, nem lenne-e cumizavaros tőle? Cumit kap már pici korától.
2017. febr. 12. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet, sőt, hallottam olyat, akinek 10 hónaposan, a csőrös itatótól lett "cumi"zavaros a babája.


De megmondom őszintén, a cumizavar azért kicsit ritkább annál, mint amennyiszer beszélnek róla. Persze, kellemetlen, ha megtörténik, de korrigálható, és 6 hónaposan meg már pláne ritka. Ha cumizik amúgy is, akkor nem hiszem, hogy a cumisüvegből adott víz bekavarna.

Tudom, nem jó azzal példálózni, hogy az enyémnek sem lett baja, de azért pozitív példaként leírnám, hogy most egy éves a fiam, még szoptatok, de már 3 hetesen volt, hogy lefejt anyatejet kellett adni neki cumisüvegből, és később is, időről időre kapott így anyatejet. Semmi galibát nem okozott.

2017. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 13. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Anyatejes a babám, 11 hós. Persze, már sok mindent eszik mellette.Mostanra fogadta el a vizet annyira, hogy napi 1dl-t megiszik cumisüvegből. Ugyan azt végigcsináltam, amit te. Valszeg elég volt neki folyadéknak a tej eddig.

2017. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!