Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zalakaros wellness kisgyerekke...

Zalakaros wellness kisgyerekkel? Max 40km belül milyen kó progit tudtok?

Figyelt kérdés
Zalakarosra megyünk hétvégén két 6éven ali fiunkkal. A szállodában van két medence ez használható, de szeretnénk a 3 napot mozgalmasan élményekkel telve eltölteni. Tudom, akkor miért nem kerestem más helyet. Mégia, tudtok ajánlani valamit monsjuk 40km-en belül? Illetve akik voltak kisgyerekkel wellness hétvégén mire érdemes figyelni? A medencék 31-33 fokosak honlap szerint. A karos spaba nem tervezünk menni, játszóházat nem szeretik.
2017. febr. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

karos spaba nem tervezünk menni... szóval nem abba a szállodába lesztek :D (ne extrázzuk azzal,hogy Gránit gyógy és welness fürdő ami ott van,hanem legyen simán gyógy és welness fürdő)

Az a baj,hogy még hűvös van... Kis-Balaton és pont előtte fogtok elmenni Fenyvespuszta állatsimogató, Bivaly rezervátum, Zalaszabar Zobori kalandozoo.

Karosnál a termáltó és ökoparkot amúgy is megnézitek. Hirtelen ennyi ami eszembe jutott.Mi jellemzően ha jó programokat akarunk akkor átlépjük Zala megyét :)

2017. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Most látom, tele van hibával a kérdés, de ez a telefon átka, arról írtam elnézést. Nem, egy családi wellnes hotelben leszünk, kicsiben. Valami állatkert félére vagy térre ilyesmire gobdoltam mert azt szeretik, nézelődni meg szaladgálni különösen.
2017. febr. 13. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
kb az van amit írtam 40km-es körzetbe,de még 60-ba is ... ezekből a legizgibb nekik karosba az ökopark (nézz rá a neten) még az állatsimogató se rossz,mondjuk nekünk a gyerekek azt főleg akkor élvezték amikor az újszülött állatokat kirakták már dögönyözésre. A bivalyokért annyira nem voltak oda,de ott kb csak a kecskék voltak az egyetlenek amiket piszkálni lehetett és mind a 3 gyereknek ez a mániája.De amiket felsoroltam azokra mind rátudsz keresni a neten.
2017. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a kalandozoo tetszik, de a nagyobb fiam elég félénk. Van olyan amire félős gyerek is fel mer menni ? Illetve csak a benti elég kínálattal rendelkezik? És távolabb van valami ami akár fél vagy egész napra is érdekes lehet nekik ?
2017. febr. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!