Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól adhatok...

Hány éves kortól adhatok friss epret a gyereknek?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam.
2010. máj. 8. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Adhatsz neki. Egy éves kor alatt is lehet,de sok pici csalánkiütést kap tőle.
2010. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem kisgyereknek ne adj!

Lehet, hogy tele van mindenféle vegyszerekkel és műtrágyával, amik esetleg árthatnak neki.


De főleg télen ne adj, mert akkor meg aztán mindent tesznek bele, hogy megteremjen.

2010. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14-15 hónaposan adtam, de csak házit!!! Persze először teszteltem, hogy nem allergiás-e rá: első nap egy szemet, aztán kettőt, stb. Nagyon szerette. De ez itthoni bio eper volt. Megmondom őszintén boltit nem mernék, mert a férjem olvasta vhol, hogy olyan permetszerrel is permetezik sok helyen, ami az erre allergiás kisgyerekeknél fulladásos tüneteket is okozhat.
2010. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap előtt adtam neki egész friss epret,semmi baja nem lett tőle,nekem a lányom 1.5 éves.Eper Joghurtot már rég eszik,kb.1 éves kora óta.7 hónapos korában is adtan neki friss epret,de megpucoltam(levágtam a magokat).Akkor sem lett baja.
2010. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!