Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jellegű munkakört keresek?

Milyen jellegű munkakört keresek?

Figyelt kérdés
Fél év múlva tervezek visszatérni a munkahelyemre, amely elég stresszes volt, nem szerettem. Rendezvényszervező voltam. Sem a kollégákat, sem a főnökömet nem kedveltem annyira, egyedül a fizetés volt nagyon jó. Valószínűleg visszavesznek, de nem sokéig szeretnék maradni. A sok túlóra, utazás miatt szeretnék egy olyan munkakört amely kevéssé stresszes, időben el tudok indulni a gyerekekért, nem gond ha kevesebb a fizetés. Gondolkoztam asszisztensi, irodavezetői pozíciókon is. Ti hogy mentetek vissza dolgozni? Tényleg ennyire nehéz 2 gyerekkel állást keresni?
2017. febr. 19. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyira nehéz, sőt, még annál is nehezebb, ha nincs piacképes végzettséged. Nem kapkodnak a többgyerekes anyákért, főleg ha a gyerekek még kicsik is.
2017. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bölcsész diplomám van :(
2017. febr. 19. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Állami szférába próbáld meg. A munkaidő gyerekbarát, általában toleralják a gyerekeseket.
2017. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Sosem ertettem azokat akik bolcsesz,vagy filozofiai karra mentek az egyetemen,ez =avval,hogy kitorolheted vele mar bocsi. Ha bar vannak olyanok is akik jo penzt tudnak evvel kapni,de gyerekkel mar igen nehez foleg kettovel. Ez van.
2017. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: jelenleg többet keresek kétszer mint a velem egyidős mérnök haverom.... Nem feltétlenül végzettség a kérdés, hanem mondjuk az elmúlt 5-10 év szakmai tapasztalata
2017. febr. 19. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindigis vendéglátós voltam. Pultos, és nagyon szerettem.

Tudtam, hogy gyed után pályát kell váltanom. Így elvégeztem egy TB és bérügyintéző tanfolyamot. Kicsit dolgoztam a társasházkezelő tesóm cégénél, aztán kis szerencsével sikerült pénzügyi ügyintézőként elhelyezkednem. Jók a körülmények, gyerekbarát, és jól keresek.

2017. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nehéz sajnos,én már most nézegetnék állásokat ha nem akarsz vissza menni a munkahelyedre.
2017. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bölcsész diplomával én ügyfélszolgálaton dolgoztam, és szerettem! Olyan helyen voltam, ahol a munkaidő reggel héttől este hétig volt, de lehetett kérni, hogyan osszanak be, mert négy- és nyolcórás műszakok voltak. Én nagyon szerettem kora reggeles lenni, mert úgy időben oda tudtam érni a gyerekekért.
2017. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!