Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár-e a gyerektartás abban az...

Jár-e a gyerektartás abban az esetben ha esti érettségire járok? 18éves vagyok, még nincs semmilyen végzettségem a 8általánoson kívül.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerektartás 18 éves korig jár. Ha már betöltötted, akkor nem jár, tökmindegy milyen sulid van vagy nincs.
2010. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon nem így tudom.Pl.:Bátyám 22éves koráig kapta a gyerektartást,azért,mert akkor fejezte be az iskolát
2010. máj. 9. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha estire jársz, akkor nem jár. Nálunk is ez volt, 18 évesen esti sulit kezdtem el, és onnantól kezdve nem jár, mert az mellett már lehet dolgozni, és mivel jogilag felnőtt voltam, minden adott volt, hogy eltartsam magam.
2010. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!Sokat segitettél
2010. máj. 9. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nappalin jár, estin nem. Nappalin én 22 éves koromig kaptam.
2010. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a családi pótlék?
2010. máj. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!