Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így el lehet tartani majd egy...

Így el lehet tartani majd egy családot? Fizikatanári végzettségem lesz, eredeti szakmám villanyszerelő.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
el, ha villanyszerelésből fogsz megélni, mert a tanári fizuból nem valószínű
2011. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne? Természettudományos szakos tanárokból amúgy is hiány lesz, de lehet hogy már az is van.
2011. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Egy kezdő tanár nettó 85 ezer Ft-ot keres. Én ezért lettem pályaelhagyó tanár. Nekem mindig azt mondta a főnököm, hogy ezt a munkát nem a pénz miatt kell csinálni. Ami szép, szép, de ki fog akkor eltartani?

Ha nyersz a lottón, akkor egy szép hobbi, de kenyérkeresetnek egy nagy 0.

2011. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen embert ismerek aki családot tart el tanári fizuból, de ő 2 iskolában + esti suliban tanít angolt és különórákat vállal.
2011. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
46%
Feleséged nem dolgozik?? Vagy mi? Két ember fizetéséből nehogy már ne tudjátok eltartani a családot... :P
2011. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

21:28


Még nem a feleségem. :)


Nem akarom ,hogy dolgozzon mert egy kiegyensúlyozott vidám nőt akarok magam mellett, a munka csak stresszelné ami a párkapcsolatunk rovására menne.

2011. okt. 17. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm villanyszerelőként keres félmillákat havonta.
2011. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy otthon van, attól nem biztos, hogy kiegyensúlyozott lesz. Ez hülyeség. De akkor egyértelműen nem a válasz. 3-4 ember nem él meg ennyi pénzből.
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyszakos vagy nemlesz még 85ezred sem, csak óraadó lehetsz az pedig nyáron semmit sem kap és évközbe sem sokat. Ha van óra talán 40 nettó összejön.


Villanyszerelő sem keres sokat de biztos állás.

2011. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Tudod a család itt Mon két emberből áll, két fizetés kell, hogy megéljenek, 95 ezer a kezdő fizetés, ebből nem lehet 1 feleséget és 2 gyereket eltartani.

A saját véleményem pedig az, hogy csak ostoba férfi akarja, hogy a felesége jövedelem nélkül kitartassa magát.

Ha véletlenül meghalsz mint az én férjem is fiatalon meghalt, akkor a kis feleséged éhen fog halni?

2011. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!