Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal ha...

Mit csináljak a párommal ha folyton sír?

Figyelt kérdés
Jön a második baba, terveztük, megvan mindenünk, szeretjük egymást, elvileg minden happy. Viszont még a teszt előtt elkezdődött valami a nejemnél és tehetetlen vagyok. Olyan váratlan helyzetekben tör rá a zokogás, hogy lefagyok. És egyre gyakrabban, már a heti kettőnél tartunk. Például elsirta magát, mert megbarnult a banán a tálban és ő azt úgy már nem szereti. Vagy hazaérünk kocsival, beviharzott a wcre és újra sírt hogy sikerült hazaerni. Bejelentettük hogy jön a trónörökös, de ott is zokogott. Anyám csak nézett hogy miért sír, az egész család vigasztalta. Már beszéltünk ezekről és azt mondja, nem tudja kontrollálni, szeret, ne vegyem magamra. De hogy segítsek? Meddig fog ez tartani? Az elsőnél ilyen nem volt, és az elmúlt években nem is láttam sírni. Ijesztő.
2017. febr. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességek nem egyformák.Valószínűleg a hormonváltozás okozza a hangulatingadozást.Igazából tenni nem nagyon tudsz ellene.Az első trimeszterben a legintezívebbek a terhességi tünetek,de sajnos akár terhesség végéig is tarthat.Hányadik hétben van?
2017. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolóhoz annyit tennék hozzá, hogy szerintem ilyenkor csak öleld át és hagyd, hogy kisírja magát...
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekemnél volt hasonló, másodiknál szinte semmi. Mindenen sírtam, örömömben, bánatomban, mindenen. Én is tök kikészítettem a környezetem :(és magam is mondtam, hogy már nagyon nagggyon idegesít, hogy mindenen sírok. Egyszerűen én is nehezen kontrolláltam ezt, de hosszú idő után (miután lementek ezek a hormonális változások) elmúlt. Azért beszélgess vele sokat, nehogy mélyebb okai legyenek, amiről nem tudsz. Nekem a legtöbbet az segített, hogy éreztem a támogatást. :)
2017. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azért sírtam,mert zárva volt a kebapos,de én enni akartam 😂😂😂 Szegény férjem csak nézett,annyira rámtört,hogy el sem bírtam mondani mi a bajom... Aztán szép lassan elmúlt ez a "bőgőmasina" időszak. Kitartás és türelem 😊 34hkm
2017. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem alatt volt, hogy csak úgy minden ok nélkül elsírtam magam. Nem sok mindent tudsz ellene tenni, csak légy megértő.
2017. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt, én is sírtam és a férjem megértő volt. Rosszabb ha ufóként kezeled, fogadd el, hogy ez lesz sőt szülés után egy két hétig rosszabb lesz. Szeresd, ne kérdezd a miértjét. Lehet hogy minden apróságon is veszekedni fog. Ez van.
2017. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 13 hetes amúgy, de napról napra furább. Megértő vagyok, átölelem, vigasztalom. Csak fura hogy az én erős párom ilyen lett. Nem szeretném ha hormonok miatt egyszer üres lakásba mennék haza... tegnap vettem neki virágot és már azzal vádolt hogy megcsalom. Én meg néztem hogy ezt most hogy reagaljam le.
2017. febr. 25. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nos,a terhessegi depresszio,terhesseg alatt,es utana is van. Valoszinu,hogy a nejednek a gyerek megstulese utan is lesz,es az rosszabb leszhidd el. Hugom is igy volt. En aztan "jol megmagyaraztam"neki a dolgokat akkor,aztan egybol magahoz tert. Legszivesebben megmondom oszinten,meg pofon is vagtam volna. Mindig jottek a telefonok tole,meg az allamvizsgamon is,az egyetemes vizsgaimon is zirgott a telefon ezerrel,elviselhetetlen volt. Aztan beolvastam neki,hogy az o terhessege,meg az o gyereke,engem hagyjon beken,segitek neki persze,de nem minden kis apro hulyeseg miatt. En epp ezert nem szulok,pedig en 26eves vagyok,hugom 22.
2017. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a hormonok? Én menzesz alatt vagyok így. Én is szoktam mondani a páromnak, hogy ne vegye magára, én sem tudom kontrollálni olyankor.
2017. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!