Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érzi meg a babám és...

Mennyire érzi meg a babám és mennyire nagy baj ha már napi szinten sírógörcseim vannak mert folyton veszekedünk a párommal? Lesz valami káros következménye?

Figyelt kérdés
Én megpróbálok tenni ellene, beszéltem már a férjemmel is hogy ez így nem lesz jó, mert úgy tudom a baba megérzi, de mindig van valami.Biztos bennem is van hiba, már nagyon el vagyok keseredve...
2009. jan. 26. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Káros következménye nem lesz, de amikor te szomorú vagy, akkor ő is átveszi ezt a hangulatot, ha nem is teljes mértékben. A babák is tudnak sírni, szomorkodni, s sajnos megérezhetik, ha anyucinak nagyon rosszkedve van.

Én a családomat nagyon kioktattam, hogy messzire kerüljenek el, ha veszekedős, nyűgös kedvük van, mert egyszer-kétszer rajtam akarták levezetni feszültségüket. Szóval, próbálj most a baba kedvéért megnyugodni, és a pároddal is ezt megbeszélni.

2009. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már napok óta ugyanaz a családi ügy van napirenden amiről tudja ha az orrom alá dörgöli nekem nagyon rosszul esik és mégis folytatja, ráadásul meghalt az egyik közeli rokon, amiből kifolyólag anyóst ide akakrja a nagymamával költöztetni abba a lakóparkba ahol mi lakunk, kb 2 percnyire tőlünk, ez is feszít hogy mi lesz itt akkor, az eddigi nyugodt kis életünkkel és a nagypapám bekerült a kórházba.röviden ennyi bővebben meg nagyon hosszú lenne leírni, csak azért írtam le hogy tudjátok mik az okok.a családi probléma pedig apukámmal kapcsolatos(ő egy elég nehéz természetű ember ez igaz de nem olyan rossz aminek a párom lefesti)és minden nap a faterod ez az amaz, így nem segít, ilyen sóher, ilyen önző, ez is miatta van stb...én foggal körömmel védem van amikor férjemnek van igaza de nem mindig de már belefáradtam és nem akarom hogy az én drága kincsem igya meg ennek a levét...
2009. jan. 26. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Naturlandos nyugtató tea,ha nem szoptatsz(ettől csak jobb hangulatod lesz)vagy citromfű tea.Próbálj meg nem foglalkozni a dologgal.Biztos nem könnyű,de náluk pl mikor volt jó pár veszekedés utána csak elég volt hangosabban szólnom a szobából az alkalmi süket páromnak és a kisfiam rögtön sírni kezdett.Ő egyébként 1 örök vigyori,de amikor nálunk volt ilyen puskaporos a helyzet azt is észrevette,ha a szobaajtóban bőgtem,úgy hogy Ő ne lásson-halljon engem és mégis sírva fakadt.A kedves párod is tekinettel elhetne a gyerekére!
2009. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Jaj, nagyon sajnállak! Nekünk is vannak anyóssal problémáink, de én messzire elkerülöm, csak nehogy megint bőgni kezdjek miatta.

Nem tudsz mást tenni, minthogy leülteted a párodat, és elmagyarázod neki, hogy ahogy veled vitatkozik, veszekszik, az olyan mintha a pici gyermekével tenné ezt. S olvastass vele cikkeket, hogy ez a magzatra hogyan hat. Mást nem tudok neked kitalálni. Próbáld félretenni a problémákat! Már amennyire lehet.

2009. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is sokat idegeskedtem,erre azt mondta az orvos hogy baja nem lehet a babának,de nagyobb az esély rá hogy hiperaktív lesz.Kicsit kezdek aggódni mert egész nap mocorog a pici!

33 hetes kismama

2009. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig bizony árthat a stressz a babának. Ritkán, de vetélés, koraszülés is bekövetkezhet. Volt munkatársnőmet munkában úgy felidegítették hogy beindult nála a szülés éjjel és 5hónapra megszülte a kisfiát. Tudom ez ritka, de bizony árt a stressz! sőt, aki végigidegeskedi a terhességét, azoknak a babája is nyugtalan, sírós, nem kiegyensúlyozott baba LEHET, mert nem 100% hogy az lesz, de igencsak nagy lesz rá az esély.
2009. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felidegesítették* bocs
2009. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!