Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elhagyna a férjetek mit...

Ha elhagyna a férjetek mit csinalnatok? Nem féltek?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem akiknek van gyerek.


Ha elhagyna a ferjetek mindegy miért, mit csinalnatok?

Hova mennétek a gyerekkel?


Nem tudom miért, de ha nekem lenne egy gyerekem meg férjem mindig attól rettegnék hogy mikor hagy ott és mit csinálnék egyedül.

Én a családommal nem igazán vagyok jóban, oda nem mehetnék vissza főleg nem egy gyerekkel és ők falusiak ott nincs semmi munkalehetőség számomra város meg napi 2 óra busz az életemből kösz nem.

Szóval egyedül vagyok mint a kisujjam és folyanatosan attól rettegnék mi lenne velem egyedül és hova mennek a gyerekemmel.

Na meg ha idő kozben mondjuk alkoholista lesz a férjem mint mondjuk az apám, sose lehet tudni.....


2017. márc. 1. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Miért kellene bárhová is menni? Ha elHAGY akkor ő megy el! Amúgy semmit, ha nem akar többé velem/velünk lenni hagynám, nem aláznám meg magam holmi rinyálással vagy könyörgéssel, nem próbálnám meg maradásra kényszeríteni. Egy kapcsolathoz 2 ember akarata kell
2017. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne bárhova mennem?

Nem beleültem a készbe, hanem közösen gyűjtöttünk a lakásunkra, közösen vettük.

Ha "elhagyna", vagy megegyeznénk ki marad és ki fizeti ki a másikat, vagy eladnánk és abból vennék egy másikat (hitellel).

De ha nem lenne lakásunk, akkor is kijönnék a fizetésemből bérelt lakásban is.


Ne szülj a semmire, legyen normális végzettséged, állásod (vagy piacképes tudásod) és akkor nem kell rettegned!

2017. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem hagynám el a feleségemet és a gyerekeimet. Inni max ünnepen szoktam 1 pohárral. Nem tudom mit képzel sok nő a férfiakról. Nem mind vagyunk szemét, érzéketlen, hűtlen disznók. Sőt egyik munkatársamat az anyja hagyta el kisfiú korában egy új farokért. Ennyi erővel én is féljek ? Nem lehet így hozzá állni egy kapcsolatban.
2017. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell olyan pasihoz hozzámenni, akiról eleve feltételezed, hogy elhagy. Nem lehet egy életet ettől való rettegésben leélni. És problémákat sem kell gyártani, amíg nincsenek, pont ráérsz akkor megoldani, ha már van.


Ha meg annyira nincs önbizalmad, hogy nem tudod elképzelni, hogy valaki szeret annyira, hogy életetek végéig veled marad, akkor inkább most fordulj pszichológushoz, mert a problémáiddal meg a kételkedéseddel minden jónak induló kapcsolatot megölsz. Az emberek ugyanis nem viselik jól az állandó kételkedést és gyanúsítgatást.

2017. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem félnék, mivel addig nem vállaltam gyereket, míg nem volt annyi megtakarításom, hogy bármi baj esetén ne csökkenjen drasztikusan az életszínvonalunk, van saját lakásom is, ami most albérletbe van kiadva, így lakni is lenne hol, ezen felül keresett végzettségem van, így a munkavállalás se probléma.


Le fogtok pontozni, de én pont ezért nem szültem csak 31 éven. Így, hogy van saját egzisztenciám, nincs mitől félnem, valamint a férjem is imádja a fiunkat, biztosan besegítene a nevelésébe.

2017. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Én kismama vagyok, tehát még nem született meg a gyerekünk. Bízom a férjemben, nem tudom elképzelni, hogy elhagyna.


A lakásunk közös, én ki tudnám őt fizetni ha muszáj lenne (most örököltem), ha eladnánk a lakásunkat annak az árából mindketten egy kényelmes lakást tudnánk venni magunknak. Mivel olyan feltételekkel vállaltam gyereket, hogy CSED-et és GYED-et fogok kapni, illetve a munkahelyem is biztos, kényelmesen ellennénk az én fizetésemből.

2017. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, értelmes ember ezért nem vállal gyereket csak a másik jövedelmere számítva.

Ha anyukának is van normális munkahelye, akkor van fizetése, így abból még kell hogy tudjon élni valamilyen szinten a gyerekkel is.

2017. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Minket elhagyott az exem, 6 honapos volt a baba, es uj not talalt ( azota azt is otthagyta, es mar a 3. van, egy even belul )

Viszont, 34 evesen szultem, sajat 3 szobas varoskozponti lakasom van hitel nelkul, diplomam, keresett szakma.

Ezert nem szabad a semmire szulni.

2017. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem félek ettől, de ha mégis úgy alakulna, akkor el tudnám tartani a lányunkat és magamat, még akkor is ha egy fillér gyerektartást se kapnék.
2017. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha elhagyna, még bele is rúgnék, hogy még messzebbre kerüljön!
2017. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!