Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elhagyna a férjetek mit...

Ha elhagyna a férjetek mit csinalnatok? Nem féltek?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem akiknek van gyerek.


Ha elhagyna a ferjetek mindegy miért, mit csinalnatok?

Hova mennétek a gyerekkel?


Nem tudom miért, de ha nekem lenne egy gyerekem meg férjem mindig attól rettegnék hogy mikor hagy ott és mit csinálnék egyedül.

Én a családommal nem igazán vagyok jóban, oda nem mehetnék vissza főleg nem egy gyerekkel és ők falusiak ott nincs semmi munkalehetőség számomra város meg napi 2 óra busz az életemből kösz nem.

Szóval egyedül vagyok mint a kisujjam és folyanatosan attól rettegnék mi lenne velem egyedül és hova mennek a gyerekemmel.

Na meg ha idő kozben mondjuk alkoholista lesz a férjem mint mondjuk az apám, sose lehet tudni.....


2017. márc. 1. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Hova mennék? Sehova. Van egylakásunk aminek nagyobb része az enyém. Normális munkám.
2017. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem feltem ettol. Most sem.

27 eve szeretjuk egymast. Nem hagyna el, es en sem.

2017. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát, én szerencsés helyzetben vagyok, mert a lakás az enyém (azaz anyámé, mi használatra megkaptuk), szóval mennie tuti neki kéne. Olyan munkám van, hogy tudok otthonról dolgozni, és dolgozom a kislányom pár hetes kora óta (alvásidőben főleg, esetleg ha az apja itthon van és át tudja venni), elég jól keresek, úgyhogy az anyagi része nem gáz, simán eltartanám kettőnket.


Egyébiránt nem félek ettől, nem az a félrelépős típus, és elég komoly felelősségtudata van, szarban sosem hagyna (pláne a lányát!) olyan szinten, hogy tudja, hogy kb. kajára se lenne pénzünk vagy ilyesmi. Csak így elméletileg gondoltam bele, de a mindennapi dolgok megoldása nálunk nem lenne gond.

2017. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy elhagyna, főleg nem egyik napról a másikra (úgy értve, hogy biztos lenne előjele, fel lehetne készülni rá). De tegyük fel, hogy megteszi. A 20 hónapos lányom beadnám bölcsibe, elmennék dolgozni. Mivel hitelmentes közös házunk van, így eladnánk, hitellel tudnék venni egy lakást. A fizetésemből el tudnàm tartani a 2 gyerkőcöt. Ha muszáj lenne, a családomra is számíthatnék (akár átmeneti anyagi segítségben, akár lakhatás, akár gyerekvigyázás). De természtesen igyekeznék minél kevesebb terhet róni a szüleimre.
2017. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem félek. Két gyerekünk van, az előző kapcsolatomból született a nagyobb, de a férjemé már hivatalosan is. Egyrészt a férjem pont az az ember, akiről aztán tényleg soha nem gondolnám, hogy elhagyna, maximum azt tudom elképzelni, hogy ha egyszer olyan szinten tönkremegy a kapcsolatunk, hogy már javíthatatlan, akkor közös megegyezéssel elválnak útjaink. Erre se látok sok esélyt, de ha mi valahogy szétmennénk, azt maximum így tudom elképzelni.

A másik, hogy jó pár évig neveltem egyedül a nagyot, szóval tudom, hogy gyerekkel együtt is megállok a magam lábán. Ha a férjem kívánkozna kifelé a kapcsolatból, akkor nyilván ő lenne az, aki elmegy, meg amúgy is az marad házon belül, akivel a gyerekek vannak, úgyhogy nem értem, miért nekem kéne a gyerekekkel valahová menni. Ha ők velem vannak, akkor mi maradunk.

2017. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező bocsi, hogy offolok.

Anyukák mit dolgoztok amivel biztosítani tudnátok a megélhetést egyedül is? Pályamódosítás előtt állok és felnőttként már fontos lenne hogy a szakmám/diplomám megfelelő megélhetést is biztosítson. Elsőre ilyen szempontból nem jól választottam.

Köszönöm, ha válaszoltok

2017. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elozo, egyedulallo anyuka vagyok, diplomas apolo. Ezzel mindig lesz munkam, es diplomas ber + potlekok, plusz reszmunkaidore lehetoseg.
2017. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Van munkatarsam pl aki reszmunkaidos, heti ket ejszakat csinal ( ez 24 ora - es a kevesebb ado miatt igen jol fizet , foleg ha szombat, vasarnap ejszaka )
2017. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!