Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi lenne nektek az...

Anyukák! Mi lenne nektek az álom munka, amit gyerekek mellett is szívesen csinálnátok és az lehetne a valódi önmegvalósítás?

Figyelt kérdés
Valamint számítana, hogy mennyit kerestek vele vagy inkább az, hogy hivatásnak érezzétek?
2017. márc. 10. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

rendezvény, esküvőszervező. imádok szervezni, álommunka lenne nekem.

De igazából bármit szívesen csinálnék, ahol magam osztom be az időmet

2017. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Hobbi szinten irok, konyveket. Imadnam ha ez lenne a munkam :) Kreativ, szabad idobeosztas, es teljesen lefoglal! Egyik konyvembol kiadtak par fejezetet, de eddig jutottam csak..a kiadoknak az az elvuk (es igazuk van belatom) hogy no name civilektol nem szivesen adnak ki mert nem terul meg.

A rendes foglalkozasom konyvelesi csoportvezeto, egy multinal. Nagyon jol keresek vele es porgos is, de nyilvan a legkevesbe sem kreativ es a hataridok is nagyon feszitettek.


Most masodik gyermekemet varom, lesz idom ismet a kiadokat jarni, hatha nagyobb szerencsem lesz :)


Es Neked kerdezo, mi az almod?

2017. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én most épp megrekedtem. Lombikozunk és most e körül forog a világ. ráadásul nekem megvolt a külföldön élünk és eddigi álommeló is, aminél rájöttem, hogy nem olyan jó mint gondoltam és most el kellene dönteni, hogy mit is szeretnék az életemtől és gyed alatt kitanulni, felépíteni, de sokminden érdekel és nem tudom mire pazaroljak 5 évet az életemből. Fordító tolmács érdekel nagyon, de gyerekekkel is szeretek foglalkozni. Kint bébiszitter voltam.
2017. márc. 10. 17:48
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Írásból élni. És most talán el is kezdhetem. A végzettségem magyartanár, korábban egy multinál dolgoztam ügyfélszolgálaton, de azt családi okokból ott kellett hagynom. Most pár hónapja nem dolgozom, amit önmagában utálok, de legalább elkezdtem gondolkozni, hogy mit is akarok kezdeni az életemmel.

Nem regényírásra kell gondolni, hanem blogok, ilyesmi, azt hiszem, a mostani élethelyzetem pont megfelelő arra, hogy hagyjam ezt a dolgot kiforrni, és tele vagyok tervekkel.

2017. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Védőnő. Gyerekekkel is foglalkozik, abszolút gyerekbarát munkahely, és ha empatikus vagy, és nem rekedsz meg a tankönyvi oktatásnál, sokat is segíthetsz. Én most diplomázom, utána elvégzem az IBCLC szoptatási tanácsadó képzését, mellette pedig szeretném a prenatális szaktanácsadó képzést is.
2017. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
ezeken a válaszokon most megint mi az istent lehetett lepontozni????
2017. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le.
2017. márc. 10. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
valami megrendelésre torta készítő cukrász :) persze itthonról. nem a pénz számítana hanem hogy kiéljem a kreativitasom
2017. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Taskakat varrnek..nagy szerelem lett a varras szamomra,miota itthon vagyok a gyerekekkel,igy nagyon elveznem,ha penzt is kereshetnek vele
2017. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha nyernék a lottón,állatmenhelyem lenne.

Ha lenne tudásom,pénzem, állatpanzióm vagy állatkeredkedésem lenne.

2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!