Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen terhes vagyok de...

17 évesen terhes vagyok de lelki beteg vagyok és nem lenne semmi segítségem, mi lesz velem?

Figyelt kérdés

A családommal borzasztó a kapcsolatom zavarnak el innen pedig még csak 17 éves vagyok és egy gyerekkel még jobban zavarnanak.

Itt nem maradhatnának.

A másik hogy lelkileg beteg vagyok régen jártam orvosokhoz depressziós vagyok gyerek korom óta, nincs senkim nem tudok hova menni innen.

Az apuka, idősebb. Egy darabig velünk lenne de tőle kéne fuggnom nem tudom milyen életünk lenne.

Pánikbeteg vagyok már most bepánikolok ha a szülésre gondolok, nem lesz senki velem egyedül leszek mint a kisujam.

Barátaim sincsenek semmi.

Ha jól tudom családi pótlékot kapnak és gyest , nem tudom az mennyi de ha egyedül maradok vele milesz velünk?

Adjatok tanácsot


2017. márc. 10. 19:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

Neked nem való gyerek. Csak megnyomorítanád egy életre. Te sem vagy egészséges. Ráadásul még a legalapvetőbb anyagi dolgokat sem tudnád neki biztosítani.

Nem tartom jónak az abortuszt. De nálad ez lenne a megoldás.

2017. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Áruld el ha ilyen sz.ar helyzetben vagy akkor miért vállalsz gyereket? Miért nem lehetett védekezni?
2017. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Abortusz, nem neked való a gyermek.
2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálom nagyon, egyúttal gratulálok a babához, elhiszem hogy nehéz a helyzeted, de rengeteg örömöd lesz benne. Pároddal milyen a kapcsolatod? Testvéreid vannak? Én tiszta szívemből drukkolok!
2017. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%

Szia! hanyadik hétben vagy?

a hormonok is nagyon össuezavarják az ember kedélyállapotát a terhesség elején.

Azt tudnám ajánlani, hogy beszélgess az emberekkel, ne zárkózz el, ne mradj egyedül a problémáddal.

Amúgy szedsz valamit? vagy szertél valami antidepresszánsokat?

írj rám nyugodtan, fél éves a fiam, beszélgethetünk, legalább nem leszel egyedül a problémáddal. nem vagyok pszichológus, de szívesen meghallgatlak, és amiben tudok, segítek.

Van ismerősöm, aki segíthet kiszámítani, mennyi pénzt kapsz a baba után, és segítek kiszámolni, mire mennyit kell majd költened.

2017. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rengeteg örömöm lesz benne, de nagyon félek
2017. márc. 10. 20:31
 7/38 anonim ***** válasza:
13%

miért kapnál gyest mikor nem dolgoztál még semmit...

családi pótlékot kapsz de a tizenvalahány ezerrel nem sokra mész...

2017. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Gyest is kap, mert alanyi jogon jár, de azzal se megy sokra. Én a helyedben nem tartanám meg. Inkább próbáld a saját életedet helyre tenni és utána egy normális családba szülni.
2017. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
A GYES jar.
2017. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor még azt a kérdést tetted fel, hogy milyen nehéz lenne ha kényszerből esnél teherbe. Mert a pasinak van már családja, de ha te teherbeesnél tőle akkor biztos hozzád menne. Már teherbe is estél? Gyors vagy.

Elszégyelném magam a helyedben, hogy 17 évesen, egy 29 éves, családos férfinak akarsz gyereket szülni, aki mellett egy szavad sem lenne. Taps, taps. Gratulálok. Biztos boldogulni fogsz egyedül. Mert ha a pasi azt a családját elhagyta, akkpr idők kérdése és ti is ellesztek.😉

2017. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!