Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek mennyi idős korában...

A gyerek mennyi idős korában tudok apasági tesztet elvégezni?

Figyelt kérdés

Életembe nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzrtben leszek. Nem tudom ki a gyerekem apja. A párommal szakítottunk utána egy régi gyerekkori baratommal összejöttem. :/

A gyerek mennyi idős korában tudok apasági tesztet elvégezni?



2017. márc. 11. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha megszületett,bármikor.
2017. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy megszuletik, mar a korhazban is leveszik a mintat akar, ha ott kerheto ilyen teszt. Plusz ugye kell a feltetelezett apatol is.
2017. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha bevállalod a vetélési kockázatot, már magzati korban is elvégezhető.
2017. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Sőt van anyai és apai vér alapján még születés előtt is, de majd félmillió forint.
2017. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Amint megtudod a gyerek vércsoportját, lehet tudni teszt nélkül is.



Ehhez kell a 2 apa vércsoportja és a tiéd is. A neten van táblázat, ki tudod sakkozni, melyikük lehetm

2017. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
5-ös és mi van akkor ha mindenkinek ugyanaz a vércsoportja?:) (vagy csak a 2 apajelölté?) előttem már a többiek válaszoltak nem ismétlem őket..
2017. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
A legbiztosabb és legbiztonságosabb a megszületése után. Ne tegyél ki magzatot nem létfontosságú vizsgálatnak. Egy régi jó baráttal összefeküdni más, mint pl. egy éjszakás kaland a buliban. Annyira nem elítélendő. Főleg, hogy már nem vagy a férjeddel együtt és nem akatod rásózni a babát akkoris, ha nem az övé. Na ez viszont tiszteletreméltó. Főleg manapság.
2017. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyai vérből terhesség alatt fél milláért megmondják.

[link]

2017. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Születése után ha megcsináltatom a tesztet, kell hozzá az apajelöltek engedélye?
2017. márc. 12. 08:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen kell.De ha apasági pert indítasz,akkor a bíróság kötelezi őket.
2017. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!