Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve hol...

Kétségbe vagyok esve hol tudok majd elhelyezkedni ha vége a babázós időknek! Szeretnék elvégezni valamilyen okj-s tanfolyamot de valyon mi az ami keresett és gyerek mellett jó lehet?

Figyelt kérdés
Adnám ok tippeket minek érdemes tanúlnom anyaként? Az érdeklődési köröm elég tág, a tanulás nem riaszt el!
2015. márc. 10. 13:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Vajon lett volna csak a telefon átírta...
2015. márc. 10. 13:44
 2/6 anonim ***** válasza:
könyvelő
2015. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Mostanában a szépségipar fellendülőben van. Ha ügyes vagy, jó a kezed és a szemed.. én körmösnek tanulnék. Lehet gyakorolni ismerősökön, szomszédokon először anyag árban, utána vagy elhelyezkedsz vagy ha van rá valahol helyed akkor egy kis szobát kialakítasz, esetleg betársulsz pl. egy masszőr mellé aki nem használja állandóan a helyet, stb.

Nem tudom, mi az alap szakmád. Lehet, hogy azzal kapcsolatban is érdemes tovább fejlődni.


Itt tudsz nézelődni:

[link]

2015. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
vállalkoznak nem jó lenni a mai világban, ha érdekel nézz utána annak is mennyiket kell fizetni bevétel nélkül is a nav-nak
2015. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
ha könyvelőént megcsípsz két nagy céget, akkor már jól keresel
2015. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a meglévő szakmád? Ha megtanulnál mellé egy különlegesebb idegen nyelvet, akkor lehet könnyebb lenne vele elhelyezkedned és a nyelvtanulás rugalmasabban megoldható mint az OKJ.
2015. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!