Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zsadány...

Mi a véleményetek a Zsadány keresztnévről?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

Oszinten? Azt hittem a Zejnep utan mar semmi nem tud meglepni :) :) Es megis :)

Ez egy nev? Marmint letezik vagy Te talaltad ki es be szeretned jegyeztetni? Olyan, mint egy vezeteknev.

2017. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, létezik. Régi magyar név, akár a Zsombor, Zalán, Csanád.
2017. márc. 16. 16:49
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Wow, a tobbi van a kornyezetemben de ezt nem ismertem. Hat, ha ti is az egyedisegre hajtotok, mint mostanaban sokan, akkor jo mert tuti egyedi, de szerintem kifejezetten csunya es durva hangzasa van, persze izlesek es pofonok. Legtobben inkabb elnevezik a gyereket Kovacs Merse Borsanak, mint Kovacs Bencenek, csak ne legyen tucatnev.
2017. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Én csak vezetéknévként ismertem, nem tetszik, túl kemény és idegen.
2017. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem azért adnak sokan magyar nevet, hogy ne legyen tucatnév. Azert adnak, mert ezek tetszenek nekik, ami jogos, hiszen magyarok. Nehogymár égő vagy feltűnési mánia legyen Magyarországon magyar szülők magyar gyerekének magyar nevet adni. Kevés butább nemzet van komolyan mondom. Sok országban jártam, de ilyet még nem láttam, hogy ennyire lenézze egy nép a saját kultúráját és ennyire tudatlan legyen vele kapcsolatban. Nekem tetszik a Zsadány. A Bencénél szebb.
2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

54 %

Hogy lehet egy magyar név idegen ? Ez már nem tudom eldönteni, hogy nevetséges vagy sírni való megállapítás.

2017. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem azzal van a baj ha magyar a nev, kisfiamnak is osmagyar neve van nagyokos!

De pl Togotom es Tass is magyar megsem tul napszeruek.....mert feltehetoleg nem sokan tartjak szepnek.

A kerdezo velemenyt kert. Leirtam.

2017. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6-os, a hangzasa idegen, szerintem arra erti. Igaza van, valoban az.
2017. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Bocs, Tohotom akart lenni.
2017. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%-os, úgy hogy idegen...Itt nem az a lényeg hogy magyar-e a név vagy nem, ha a többség nem ismeri, akkor idegen lesz. Ráadásul nem tudom eldönteni fiú vagy lány név-e. Egyébként kíváncsi vagyok hogy a te gyerekeid hogy hívják.
2017. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!