Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pánikbetegen kistesót ti...

Pánikbetegen kistesót ti vállaltatok? Vagy más mentális betegséggel?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok,már nagyon rég óta,és van egy 6 éves kisfiam.Nagyon szeretnék neki testvért,de a férjem sokat dolgozik,és tudom nagyon le lennék terhelve.Most nagyjából elvagyok,dolgozom,tanulok fősulin,és ellátom a gyereket háztartást,olyan dolgok okoznak gondot hogy zárt helyen tartózkodni,tömegben vagy sorban álláskor.Félek,hogy mi lenne még egy gyerekkel,borulna a mostani életünk,és esetleg vissza esnék,rossz állapotba kerülnék.Viszont nagyon akarok még egy gyereket,és végül is a fiam is csak jót hozott az életembe.Sok minden nehéz,de miatta küzdöttem, le a pánikot elviselhető szintre.

Van olyan aki hasonló cipőben járt? (légyszi csak olyan írjon,köszönöm)



#pánik #pánikbetegség #pánik gyerek #pánik testvér
2017. márc. 17. 18:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igen,sokkal jobban érzem magam most,hogy dolgozok,tanulok,van pörgés az életemben,én is tartanék a bezártságtól otthon a 4 fal között,de próbálnám megoldani babysitterrel mondjuk heti pár órára,később meg bölcsi.Én egyke vagyok,nem akarom,hogy a gyerekem is az legyen,szerintem egy pszichés problémával küzdőnek nem is teljesen jó ha egy gyereke van,mert nagyon arra az egyre koncentrál,félek,nehogy túl féltsem,nehogy kivetítsem rá a félelmeimet (igyekszem,hogy ne) talán jót tenne neki is,ha lenne testvére.Én magam miatt félek igazából,hogy sok lenne nekem az ezzel járó stressz,mert most jól vagyok,és nagyon ügyelek rajta,hogy csak annyi stressz érjen amennyi nagyon muszáj,hogy kiegyensúlyozott legyek.De mindig azt mondom,hogy jó oké,nem kell,aztán rá egy hónapra meg nagy sóhajtások közepette nézegetem a babaruhákat :(
2017. márc. 18. 21:31
 12/13 anonim válasza:

9-es vagyok.

Csak egy jó tanács: Minél jobban félsz valamitől, annál biztosabb, hogy előjön a pánik. Nem szabad, hogy a félelmek irányítsanak. Bárhogy döntesz is, onnantól nyugodtnak kell lenned afelől, hogy jól döntöttél, és ha majd lesznek nehéz helyzeteid, fel fogod találni magad, jönnek a jó gondolatok, és jól fogsz kijönni belőle... ;)

2017. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Abszolút Nem.
2017. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!