Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép és különleges női neveket...

Minina kérdése:

Szép és különleges női neveket keresek, születendő kislánynak. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A magyar tradicionális nevek, mint például Csenge, Kincső nem tetszenek.

Viszont nagyon tetszik például az Emily.



2017. márc. 19. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Aha. Egzotikusabb kellene. Nos Rozalinda, Brümihilda, Izaúra, Dzsenifer, Stb. Ezek illenek a Kalányos vezetéknévhez.
2017. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Magyarországon csak Emiliként lehetne adni, szerintem nagyon nem szépek ezek a fonetikus átírások.

Szerintem különlegesek és szépek, bár nem mindet adnám: Marina, Alina, Aletta, Daniella,Elena, Eliza, Emiliána, Jana, Janina, Mara, Zóra, Liza

2017. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon születik? Akkor Emília, Olívia, Alíz, Laura. Ezeket külföldön is értik. Emilyt nem adhatsz Mo.-on, csak Emili-ként.
2017. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Igen, itt van Emili. De ó jaj, csak "i" betűvel a végén, a nevet oly csodálatra méltóan különlegessé és utolérhetetlenül egyedivé varázsoló "y" helyett... Így már nekem se kéne, ez így rémesen parasztos.

2017. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha a magyar nevek nem tetszenek, akkor tedd fel a kérdésedet a yahoo answer oldalon. Az Emily pont az a kategória.
2017. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
44es, te minden ilyen kérdéshez jössz osztani az észt. Hogy hívják a gyerekeidet? Remélem Enéh meg Vérbulcsú.
2017. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nemcsak én "osztottam az észt". Ennél a kérdésnél sem. Pl. az első válaszoló nem bántja a szemed ? Emily kaliberű nevet pedig tényleg előbb talál a yahoo answer oldalon. Ott ajánlgatnak külföldi neveket.
2017. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
csakhogy te minden ilyen kérdésnél ott vagy és alázod a kérdezőt. Nekem is a hagyományosabb nevek tetszenek, az enyém is olyat kapott, de ezt meg lehetne normális hangnemben is mondani. Amúgy még mindig várom a gyerekeid nevét. Vagy nem mered leírni?
2017. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Emily helyett Emília, vagy Emma?


Nekem egyébként ezek tetszenek a különlegesebb nevek közül:

Auróra, Glória, Elizabet, Kiara.

Tudom, le leszek pobtozva, mert sokaknak nem tetszenek, de szerintem nem vállalhatatlanok, sőt.

Nem vagyok kisebbségi.

2017. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Berenike, Genoveva, Jadviga, Holda, Hedi, Evodia, Polett, Tamara.
2017. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!