Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás övterelőről mi a...

Vaterás övterelőről mi a véleményetek? Olyanok válaszát várom, akik ilyet használnak/használtak.

Figyelt kérdés

Pl. ilyenre gondolok: [link]



[link]



#Övterelő
2017. márc. 26. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én ugyan nem ilyet használtam, de egy új márkás övterelő sem sokkal drágább.

Vagy használtan. Én kb. 4 hónapig használtam az enyémet és 2500 Ft-ért adtam el. A mostaninak is ez lesz a sorsa.

Én a linken láthatót biztosan nem venném meg.

2017. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "Vaterás", mivel a Vatera nem egyetlen üzlet, ott bárki hirdethet.

Jobb lenne, ha úgy kérdeznéd, hogy egy konkrét típust említesz, vagy márkát (bár amit linkeltél, az házi készítésű), mert ez így nem túl konkrét.

2017. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló!Láthatod,hogy amit belinkeltem,annak nincs márkaneve,másképp nem tudtam megkérdezni.Te aztán nagyon unatkozhatsz,hogy olyan kérdésbe kötsz bele,amire válaszolni nem tudsz!
2017. márc. 26. 19:34
 4/4 anc válasza:
Az én nővérem is vateráról rendelt valami hasonlót, meg volt vele elégedve. :)
2017. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!