Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik hivatalosan olyan...

Létezik hivatalosan olyan hogy babakocsi tároló társasházaknál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a házban volt egy tárolóhelyiség, ahol kerékpárokat és babakocsikat tartottak. Aztán bejött a kábeltévés korszak, és "elkobozták" a helyet.

Szóval szerintem ha hivatalosan nem is létezik, de meg lehet beszélni a lakókkal, hogy ha van egy üres helyiség, akkor nevezzék ki annak. Persze az is fontos, hogy hány kisgyermekes van a házba.

2010. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk van,az is van ráírva,hogy gyermekkocsi tároló:)

2010. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk a házban 14 lakás van amire jut egy kissebb szobányi tároló,azt telepakolta az egyik lakó mindneféle lommal,így nálunk most nincs hely de hivatalosan mindenkinek megvan amaga nm-e ahova azt pakol amit akar,akár babakocsit.
2010. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 emeletes panel ház van, alul egy nagy tárolóval (két lakásra jut egy rész), ez rácsokkal van szétosztva, oda pl. simán beférne családonként két babakocsi is, de akkor más nem. Ott más cuccokat tartunk. Viszont van bicikli tároló, én úgy tudom, hogy ez hivatalosan bicikli ÉS babakocsi tároló. Ott tartottam általában a babakocsit, hogy ne kelljen lépcsőn cipelni. Viszont barátnőméknél is van ilyen, és ő is ott tartotta, de az övéket feltörték, és az összes bicajt és babakocsit elvitte egy ismeretlen "jótevő". Nálunk ilyen nem volt még szerencsére, de sajnos ez is megeshet, pedig ők sem rossz környéken laknak.
2010. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négy emeletes házban laktam, és volt. Kifejezetten erre a célra.
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!