Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laura vagy Natasa? Melyik...

Laura vagy Natasa? Melyik kislány név illik jobban a Molnár vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Amikor az első babánkat vártuk megbeszéltük, hogy ha kislány akkor Laura lesz a kicsi neve, de fiúnk született. Most viszont kislányunt lesz :) De ma már a Natasa név is nagyon tetszik, főleg a Nati becézés, viszont a Natália egyáltalán nem. Szerintetek melyik hangzik jobban Molnár Laura vagy Molnár Natasa?
2017. ápr. 2. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Egyik sem hangik jól. A Laura azért, mert L kezdetű rögtön az R végű Molnár után, a Natasa a 2 közeli N miatt. Ezektől eltekintve sem illik a Molnárhoz egyik sem. Cigányos ennyire külföldi nevet adni ennyire magyar vezetéknévhez.
2017. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is az a gond, hogy a vezetéknév magyaros, amihez általában nem illik külföldi név, tényleg cigányos hatása van(már bocsánat). Nem kell ősmagyar nevet adni, de azért lehetne magyarosabb hangzású, pl Molnár Anna szerintem nagyon szép.
2017. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Laura
2017. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Igen legyen Anna sőt Erzsébet vagy Mária. De most komolyan mi cigányos van egy Laurában meg egy Natasában???? Nem Dzsesszikának vagy Sanelnak akarja nevezni.

Mind a kettő illik a Molnárhoz pontosan azért ami az első kettőnek nem tetszik. Ettől lesz különleges de mégse annyira különleges mint ahogy a cigányoknál szokás.

2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Direkt hangsúlyoztam, hogy nem kell ilyen ősmagyaros dolog, mint Erzsébet, de persze tudtam, hogy valamelyik okos egyből tovább fogja gondolni :D Mindegy, azt a nevet fogja adni, ami neki jobban tetszik, de a kérdés azért lett kiírva, hogy mindenki elmondhassa a véleményét.
2017. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Engem az Annától a hideg is kiráz, hiába illik a Molnárhoz.


Mostanában sokszor hallom, hogy egy két-névre azt mondják "cigányos", nem tudom mi alapján lehet ezt eldönteni.Nálunk van elég sok Hanna,Lili, és Csenge is a bölcsiben, aki roma mégsem tartom romásnak ezeket a neveket és ismerek egy Tóth Laurát, akiben semmi romás sincs pedig a Tóth is magyaros név. De nyilván mindenkinek megvan a saját véleménye :)

2017. ápr. 2. 12:37
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Mindketto szep, de a Laurat nehetebb a Molnar utan kimondani. Szoval Natasa :)
2017. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Az Erzsébet hogy lenne már ősmagyar név ? Magyarosított héber név. Nagyon sokan nincsenek tisztában vele, hogy mi magyar név. Pl. a Katalin, István, Ferenc sem az.
2017. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

A Laura nagyon szép név, de nem hagzik jól a Molnárral. A Natasa sem, sajnos.

Másik név nem tetszik nektek, ami kicsit jobban illik a Molnárhoz? Ha nem, akkor a Laurát választanám.

2017. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Natasa. A Laurát tényleg nehéz a Molnár után kimondani.
2017. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!