Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Mik a jogi lépések?

Mit tehetek? Mik a jogi lépések?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz!

Olyan problémàm van hogy egy àtlag ember vagyok 200 000 es fizetéssel...egy hosszú kapcsolat utàn össze jöttem egy màsik nővel(előtte a màsik nemhez vonzódott).Én voltam neki az első...Neki elég nehéz körülményei vannak anyja nem dolgozik apja alkoholista,testvere is o tartotta el a csalàdot..víz is ki volt nàluk kötve...Ezzel szemben nekem lakàsom van autom van jól fizető munkàm...Elèg jòl megvoltunk amíg nem jöttem rà hogy ő tartja el a csalàdot és nekem is jöttek azzal hogy ez kell az kell amaz kell...rengeteg pénzt odahordtam vàsàrolni vittem stb...egyre többet colt féltékeny.Ha megàlltam valahol figyelték a kocsit ment a pketyka...Megismerkedtem egy tüneményes lànnyal aki mellette igazi nő volt..igy beleszerettem viszont nem tudtam hogyan lépjek ki a màsik kapcsolatból...amíg le nem buktam...a baratnom úgy megvert hogy beszakadt a dobhàrtyàm...mindegy nem lenyeg utàna jött hogy szakítottunk tovàbbra is kovettek facebook feltorés stb...kozben mar egyutt voltam a màsik lànnyal őt is megalàztàk leköpték ilyenek...ezt ő persze nem birta csúnyàn összevesztunk berugtam,erdekes modon nem emlekszem hogy de az exem mellett ebredtem annyira emlekszem volt egy otperces szex el sem menten...par honappal késobb viszont jott egy üzenet terhes vagyok...2 hete volt hogy elvetesse mobdtam neki nem vagyunk egyutt nem szeretlek nem akarom..kigizetem vetesd el...nem vetette azt mondta felneveli nem akar tolem semmit...es jottek a fenyegetőzések feljelentelek apàsit kell fizetned de nem làthatod majd...itt van hogy négy hónapos követelőzik hogy o màr vàsarolt adjak pénzt,csunyan beszél velem..tovàbbra is követ kémkedik utànnam..

Mit tehetek jogilag?

Mi jàr neki?



2017. ápr. 3. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektartásra akkor kötelezhet, ha bizonyított hogy te vagy a biológiai apa, vagy ha aláírod a apasági nyilatkozatot.


Ha nem írod alá, akkor ő bíroságra mehet, kérvényezhet DNS minta alapján vizsgálatot közted meg a kicsi között. És ha bebizonyosodik hogy te vagy az apa, akkor köteles vagy gyerektartást fizetni neki. Röviden ennyi.


A zaklatásért én meg simán feljelenteném !!!

2017. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!