Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikosok! Ki hanyadik napon...

Brigii84 kérdése:

Lombikosok! Ki hanyadik napon lett + a tesztje? Es volt valaki ugy terhes hogy semmilyen tunete nem volt a teszt elött?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem vérvétel előtt nem volt pozi tesztem, 8 vagy 9. napon előttem egyet nem is tudom miért, persze negatív lett. Aztán a vérvétel kimutatta a terhességet. Az első uh-n pedig hogy ikrek. Én teljesen éreztem hogy meg fog jönni, a mensi ideje előtt el is múlt a mellfájdalom, ahogy szokott. Onnan tudtam hogy meg fog jönni. De nem jött, gondoltam az utro miatt, aztán elkezdett fájni a mellem mint az állat, de akkor már meg volt az első vérvétel, aztán rá 3 napra második, és akkor közölte a doki hogy sikerült. El sem hittem, mivel semmit nem éreztem.
2017. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. En et+9-en vagyok 3 napos embriokkal. Eppen hogy latszik a teszten vmi, de nem tom eldonteni h a szuri meg vagy sem. Mivel az égvilagon semmit sem erzek. Napok ota nincs meg mellfajdalom sem. Se hasi gorcs, se fejfajas se semmi. Ez volt az elso lombikom.. es nincs viszonyitasi alapom 😊
2017. ápr. 22. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én ugyanígy nem éreztem. Sehogy. :D Meg ha már a teszten látni vélsz valamit, akkor az már jó jel. :)

A tüszőrepi kb. 10 nap alatt kiürül a szervezetből, és azt már több mint 10 napja kb két hete adtad be igaz? :)

2017. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.. csak bizonytalan vagyok mert 2db ovitrelle csuszott be 14 napja 😊
2017. ápr. 22. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem éreztem, tesztelni nem mertem, pont 4 hetesen volt a vérvétel :) most már 13+2 vagyok vele
2017. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen jelen 😊Nem éreztem semmit talán a beágyazódás napján egy kis alhasi görcsöt kb 2 percih..aztán semmit!még a mellfeszüles is elmúlt Et 14 nap már reményvesztve csináltuk a tesztet mondván nem sikerült ....és olyan pozit teszteltünk h leugrott a 2 csík😊Most itt fekszenek a kiságyba a 2 hetes iker babáink.💖💖
2017. ápr. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság veled, sikerült?

2017. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lendvaieszter válasza:
Sziasztok!! Ket inszem utan vagyunk tul, ami sajnos nem sikerult!! 2019 07 02 an volt a leszivas es utana 4 en volt a beultetes! 2 piciket kaptunk vissza mind ketten ketsejtesek voltak, a masik ketto ment lefagyasztasra! Ma hajnalba csinaltunk tesztet "Clear Bluet" ami pozitiv lett!!! 5 eve vartunk egy ilyen reggelre😀😀😀😍 szerintetek? Orulhetunk a Parommal?😀 24 en kell mennunk a dokinkhoz uhra😀
2019. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!