Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet egy terhességi...

Mitől lehet egy terhességi teszt pozitív ha nem vagyok terhes, lehet hibás?

Figyelt kérdés
Ovulációs teszt helyett terhességi tesztet csináltam véletlenül, utólag vettem észre, és halvány pozitív lett. :O Lehetetlen, hogy terhes legyek, nem voltunk ezelőtt védekezés nélkül együtt, sőt nem is nagyon voltunk együtt mert a férjem sokat utazott az elmúlt hónapban és meg is volt a menstruációm rendesen. Lehet hibás a teszt, járt valaki így?? Nincs itthon most másik, majd veszek, de addig is érdekelnének a tapasztalatok....
2016. máj. 6. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Időn túl mutathat fals eredményt, nem számít.

Egyébként ciszta okozhat még álpozitívat.

De a tiéd valószínűleg csak érvénytelen.

2016. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nagyon magas az LH szinted (azaz éppen pontosan ovu előtt vagy), akkor lehet keresztreakció is, de ez nagyon ritka. Mindenestre lehet, hogy veled ez történt.
2016. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!