Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislánynak az Auróra név? Mit...

Kislánynak az Auróra név? Mit gondoltok? Elfogadott? Hogyan reagálnátok, ha ilyen nevű kislánnyal találkoznátok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 18:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon tetszik,de nem adnám,mert nem akarom,hogy gúnyolják. Hiába tetszik,inkébb arra gondolok,mivel tudnák kevésbé szivatni.
2017. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szép... aurora borealis..vagyis északi fény :) de maradjunk a fénynél! Nekem a Napsugár is kedvencem,kár hogy fiaim vannak :D
2017. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Én ellene vagyok a különleges neveknek de szerintem az Auróra szép. Ritka, de nem olyan elszállt mint a legtöbb különleges név. Ha félsz akkor adjatok mellé egy átlagosabb nevet is, és később választhat. Pl Auróra Hanna vagy Auróra Csilla
2017. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Tetszik.
2017. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik, főleg Rorinak becézve. Az Auróra cirkálóval piszkálhatják esetleg, de melyik nevet nem lehet cikizni, ha jobban belegondolunk? Szóval szép, ritka és különleges - én biztosan elsőre megjegyezném.
2017. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tetszik, de Aurora-ként adnám. Nem tetszik a hosszú ó-s írása.
2017. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
nekem meg pont nem tetszik, pedig a különleges neveket szeretem. de azért vállalható (a nem tetsziket úgy értem, hogy nálam nem lenne a gyerekemnek adható listában). szerintem nem fogják csúfolni.
2017. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
Borzalmas. Szerintem egész életébe emiatt szégyenkezne.
2017. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem szép név:) mondjuk nekem mindig a Csipkerózsika jut róla eszembe (kicsit túl sok mesét nézek:D)

A jelentése és a hangzása is szép, egy bájos kislányt tudok hozzá elképzelni, de kamaszként se rossz ez a Rori becenév. Felnőttként ismét csak nem ciki, szóval szerintem nyugodtan adhatjátok:)

2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyike azon különleges, szokatlan neveknek ami tetszik és szerintem vállalható is. Ezt úgy mondom, hogy nekem az ilyen magyarosított külföldi nevek már borzalmasak, pedig elég népszerűek (Dzsesszika, Dzsenifer ) és hasonlók.
2017. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!