Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha pont...

Mit reagálnátok, ha pont mellettetek tűnik el másik gyerek ruhadarabja, amikor pont előtte szóltál a gyermekedre?

Figyelt kérdés

Bölcsödében szorosan egymás mellett vannak a pelenkázók, a szülők oda készítik ki a gyerekruhát öltöztetésnél hazavitelkor.


Gyermekem át is nyúlt a másik oldalra, rá is szóltam, hogy nem nyúlkálunk más ruháihoz, addig az illetékes szülők pont háttal voltak, felémfordulva azt látták, hogy arrébb tolom a gyerekük kabátját.


Erre miért is ne, nincs meg a gyerekük sálja, fennhangon keresik és váltig állítják nem esett le, azt valaki biztos eltette. Csak én voltam jelen a gyermekemmel, hirtelen nem is tudtam mit mondjak.


2017. jan. 4. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Először segítenék keresni, és mondanám, hogy gyanusítgatás előtt nézzék meg, hogy nem maradt-e a szekrényben, kabát ujjában, anyuka táskájában, nem esett-e a két pelenkázó közé, mögé stb. Ha meg betámadnának ezek után, megmondanám erőteljesen, de nem kiabálva, hogy nem mi raktuk el, csak arrébb toltam a kabátjukat, ne legyen útban.
2017. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Nem történt semmi. Majd ha megvádolnak, ráérnék védekezni. Akkor felhoznám, hogy azt mondtam a gyeteknek, hogy ne nyúljon a máséhoz, nyilván nem rakom el.
2017. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másodikak egyet értek
2017. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem vádoltak meg, csak nekem fura volt hogy kategorikusan lopást tételeznek fel
2017. jan. 4. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem érdemes velük szóbaállni.
2017. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!