Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a zenélő forgó? Az angol neve: Tomy Winnie The Pooh Light-Up Cot Mobile Micimackós, két félét tud zenélni és erdő hangot is lejátszik. Itt van egy link hozzá.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=2BzERvQyEJ4&feature=related


Maga a videó kicsit röcsög sajnos. Szerintetek milyen? Van valakinek ilyen? Külföldön élek, otthon kábé egy ilyen mennyibe kerül, egy ilyen tudású?


2010. máj. 14. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jó a link, próbáld meg újra!
2010. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2010. máj. 14. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez tök szuper!
2010. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis forgó!

itthon kb. 16000.-Ft újonnan, bár mivel Disney, lehet hogy még drágább.

2010. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szuper. Hol lehetne ilyet venni?
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak külföldön, a google szerint legalábbis :(
2010. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy internetről, az ebay-ről vettem, 24 font volt kiszállítással, eredeti ára 40 font körül van. Magyar forintba átszámolva 7-8 ezer között vettem meg. Aukción, véletlen sikerült, mert néztem ehhez hasonlókat, és ebből még 17 másodperc volt, rányomtam egyet, és megnyertem:D Nem gondoltam volna, hogy megnyerem. Új, properul működik, csak van, hogy meggondolják magukat, még se ilyet akarnak, vagy kaptak ajándékba ugyanolyat, és akkor eladják. Akkor kábé itt is ennyibe kerülne. Szóval jó vásárt csináltam:D
2010. máj. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!