Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Ha a babán lány lesz, akkor erősen gondolkozom az Annabell Robertán, ha pedig fiú, akkor a Vince Dominikon.:)

Szerintetek ezek a nevek jól hangzanak így? Nem túl szokványos, sablonis keresztnevek?



2017. ápr. 27. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem erőltetettek így együtt.
2017. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyedól a Vince vállalható név, szerintem olvasd át az anyakönyvezhető nevek listáját.
2017. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fiú név még elmegy de a lány...nagyon nagyon nagyon nem. Külön külön se tetszenek, együtt meg nagyon erőltetett. Nagyon nem sablonosak, de nem a jó értelemben. Én nem szeretném ha így hívnának. Legyen inkább Annabella.
2017. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A Roberta nagyon csúnya név.. vannak igazán szép csengésű nevek, de ez nem tartozik közéjük. Az Anna(Bell) pedig rettentő gyakori név.
2017. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Vince es a Dominik szep nevek. De kulon.


A lanynevek csunyak.

2017. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nem tetszenek a dupla keresztnevek, de ezek az én véleményem szerintem egyáltalán nem is passzolnak.


A lánynevek nem tetszenek, fiúból a Dominik nem rossz, de önmagában.

2017. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tyttöö ***** válasza:
2017. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Két hosszu keresztnév egymás mellé soha nem ízléses
2017. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon erőltetett az Annabell Roberta. Vagy egyik, vagy másik, de a kettő együtt nem megy.


Szerintem a Vince és a Dominik sem illik össze.

2017. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Vince Dominik tetszik, a lánynáv viszont nagyon hosszú (különösen, hogy az Annabell és két név összevonásából keletkezett) és nekem az Annabella sokkal szebb mint az"a" kihagyásával.
2017. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!