Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről? Melyiket adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Jázmin

Lili

Réka

Milán

Bence

Zalán


2016. dec. 1. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Réka, Milân, Zalán.:)

Jàzmint tuti nem.

2016. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lili, Réka, Bence
2016. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem adnám.


Jázmin: divatnév, ráadásul beszélő név, képzelj el egy 180 centis, 120 kilós Jázmint


Lili: gyereknek elmegy, felnőttnek komolytalan. Akkor már Liliána, azt lehet így becézni. Ráadásul mifelénk kis túlzással minden negyedik kislány Lili.


Réka: ezt tartom a legjobbnak, ha csak ezek lennének, ezt a nevet választanám


Milán:nem tetszik, tömegnév


Bence: szintén túl gyakori, nincs benne semmi fantázia


Zalán: ua mint a Milán.


Én sem szeretem a különleges neveket, de ezeket a divatneveket sem, én inkább az arany középutat támogatom.

2016. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Jázmin : arabos tucatnév, de az Amiránal még mindig vállalhatóbb.

Lili : felnőtt nőnek nem való. Utálom az ilyen becenévből képzett neveket. Akkor már inkább Lilien, de az meg magyar gyerekhez nem illik. A Lillát adnám.

Réka : gyönyörű név. Egyedül ez elfogadható a listából.

Milán : jóindulattal még ez is elmegy. Bence : ettől bocsánat, de hánynom kell. Túlértékelt tucatnév. Kisfiúnak elmegy, de felnőtt férfit nem tudnék komolyan venni ilyen névvel. Ezenkívül rondának is találom.

Zalán : szeretem a magyar neveket, de ez kivétel. Ez is túlértékelt tucatnév. Zalai felvágott jut eszembe róla.

2016. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lili helyett Lilla, vagy Luca
2016. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jázmin: Ezek közül a legjobb, de sok van belőle.

Lili: Ez számomra becenév, semmiképp nem adnám. Akkor inkább Liliána.

Réka: Olyan semmilyen név nekem.

Milán: Karaktertelen név. Amolyan van, de minek.

Bence: Tucatnév, nem adnám.

Zalán: Szép név. Megfontolandó.

2016. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adnam. Olyan szep, egyedi nevek vannak (nem a legujabb oruletekre gondolok, amiket kb most talaltak ki), miert kell ezredikbek beallni a sorba? A Jazminnal mar csak a Hanna rosszabb a gyakorisag tekinteteben. Nem igaz, hogy nincsenek mas, normalis nevek a kalapban.
2016. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mondja mindig, hogy lassan már nem azt fogja kérdezni, ha kisbaba születéséről hall, hogy fiú vagy lány, hanem hogy Hanna vagy Bence... na a felsoroltak is mind ilyenek.
2016. dec. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lili,Jázmin,Milán és Bence a gyerekeim neve,Réka és Zalán pedig az unokahúgom és az unokaöcsém neve

2016. dec. 2. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Lili, Réka és Milán, Zalán tetszenek, de egyik sincs a listamon. A Bence is rendben van.
2016. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!