Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked hogy esne és mit tennél?

Neked hogy esne és mit tennél?

Figyelt kérdés

A fèrjemnek van egy keresztlànya.Imàdja.Elkènyezteti.Nekem a szüleimen kìvül senkim nincs.Vàgyok nagyon règòta babàra vagy legalàbb egy keresztgyerekre.A fèrjem nem akar gyereket.Mondvàn,nem akarja hogy a keresztlányànak rossz legyen,mert annyira kötődik hozzà.A kislàny magyaràn fèltèkeny ràm is.Ma is majàlisozott a férjema testvèreivel,sògornőjèvel meg a keresztlànyàval,aki 5 èves.Èn meg itthon kutyàztam..talàn szerinte nem is lennèk,jò anya? :( Az exem akart tőlem gyereket,mindig azt mondta csodàlatos anya lehetnèk.


30/N


2017. máj. 1. 21:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* fèrjem a
2017. máj. 1. 21:49
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
én azt gondolom hogy a férjed csak hiteget téged, nem akar gyereket, te viszont nyilvánvalóan akarsz ami érthető. és már a korban is benne vagy eléggé, szóval ha nem hajlandó hogy gyereketek legyen akkor én otthagynám és keresnék mást akivel ugyan azok az értékeink.
2017. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

És ez nem derült ki házasságkötés előtt??

Ki az, aki úgy házasodik, hogy ilyen alapvető kérdést, mint a gyerekvállalás, nem beszél meg?

2017. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Exemnél ugyanez a szitu.

Mindenkinek játsza hogy milyen gyerekszerető, ami elég is neki azokon a néha alkalmakkor míg keresztlányozik es otthonra már nem kéne...

Nála a pénz volt a baj. Nem az hozy nincs(sokat keres) csak nehogymár az asszony ne dolgozzon es ő tartsa el mert gyerek van..

Most még többet keres, már hajokat vesz. Hát kinek a hajo, kinek a család...

2017. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Szep hazassag. A kutya a ferjed vagy az a diszpinty, aki le sem tojja a fejed?!
2017. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szóval a felesége vagy, de a keresztgyerek is fontosabb nálad. Harminc évesen én nem nyüglődnék ilyen pasival, vagy lemondhatnék a gyerekről.
2017. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kifogás nagyon gyenge. Azért nem akar gyereket, mert a keresztlányának rossz lenne? Ugyan, ez vérgyenge érv, itt valami komolyabb van a háttérben. Például a keresztlányán keresztül megtapasztalta, milyen teher is tud lenni az apaság, és nem akarja "teljes munkaidőben" csinálni. Vagy egyszerűen nem tervez veled ilyeneket. Akárhogy is, engem ez az őszintétlenség nagyon bántana. Eddig nem volt erről szó? Vagy az elején akart gyereket?
2017. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Te tényleg ennyire nem látod a fától az erdőt kérdező?


Otthon hagy a kutyával? De jó!

Miközben együtt, családilag elmehettetek volna a majálisra? De jó!


Azt hazudja, hogy a KERESZTGYEREKE miatt nem akar tőled saját gyereket? De jó!


Tudod mit? Az ilyen gerinctlelen ember foghatja a cókmókját, és mehet a híd alá, vagy ahova akar!

Az ilyennel NEM SZABAD házasságra lépni!


Gyereket meg főleg nem, bár nem is akar.

/Nem ezzel van a baj! Hanem azzal, hogy fontos dolgokban hazudik! És pazarolja az idődet is!/


Koszt, kvártély a keresztlányánál, mondd meg neki, meg a parkban ahol ma voltak és nélküled, te meg a kutyátok társaságát élvezhetted!


Azt mondod, hogy "csodálatos" anya lehetnél? Nem hiszem!


Egy leendő anyának tudnia kell, hogy mikor nézik hülyének, és mikor használja ki a kapcsolata!

Ugyanis ezt addig játszhatod amíg egyedül vagy, de egy gyerekkel már nem csinálhatod meg, hogy felelőtlen vagy!


SAJNOS "még"........ nem vagy jó anya.


Te még kissé éretlen vagy.


Ha jót akarsz magadnak, lezárod holnap, és segítesz neki csomagolni!

Sok szerencsét hozzá!

2017. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
A probléma az, hogy Ő az, aki nem akar gyereket. A keresztkislány csak kifogás. Egyszerűen nem akar tőled gyereket. Te ebbe képes vagy beletörődni? Azt sem értem, hogy a mai napotok hogyan alakulhatott így... Nagyon rossznak tűnik a kapcsolatotok abból ítélve, hogy inkább megy velük, mint hogy veled lenne, vagy legalább együtt mentetek volna. Ha képes így meglenni nélküled az nem sejtet jót.
2017. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel a férjed úgy van hogy " szép, szép, de itthonra nem kéne"

Csak paraszt vakítás h a keresztlánya megsínylené stb...

És most te azért nem mehettél majálisra mert az 5 éves nem bírja az arcod?

Hát ha a férjed nem áll ki érted egy 5 évessrl szemben akkor nagy lehet a szerelem...


És ez csak most derült ki h nem akar gyereket? Eddig nem volt téma? Vagy hitegetetth szeretne?

Bocsi de az ilyen " apróságok" nálam már kivernék a biztosítékot!

2017. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!