Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A méhlepény a magzatburkon...

A méhlepény a magzatburkon kívül vagy belül van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszer láttam egy császár alatt készült képet, amin a babát ép burokkal együtt vették ki a méhből. Viszont úgy tanultam hogy abból táplálkozik a magzat, tehát szorosabb összeköttetésben kell lennie vele. Uh képen a lepénybe furja a fejét... viszont vérezhet a lepény a terhesség alatt, igy kivul kéne lennie...szóval most összezavarodtam és nem találtam olyan képet vagy pontos leirást ami választ adna a kérdésre. Előre is köszönöm.

2017. máj. 2. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Kívül!A méh falára van tapadva.A baba születése után leválik,aminek a helyén egy nagy nyílt seb marad.
2017. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

"Hol tapad?

A méhlepény a legkülönfélébb helyeken tapadhat meg a méhben.

Megtapadhat a hátsó falon (a méh gerinc felé eső részén), a mellső falon (a hasfal felőli részen), a fundusban (a méh teteje), valamint fedheti a méhszájat is (vagy részben vagy egészben)"

[link]

2017. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jól látszik:

[link]

2017. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, újra tiszta, köszönöm a válaszokat :)
2017. máj. 2. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát méhen belül,az első hülyeséget ír!
2017. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó!Hogy Te milyen hülye vagy!Nem az volt a kérdés,hogy a MÉHEN kívül vagy belül,hanem,hogy a MAGZATBURKON kívül avagy belül-e?!
2017. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja,már látom,hogy Te vagy a 2. és 3. válaszoló is!Értő olvasást az általános iskola 2. osztályában kezdik elsajátítani a gyerekek....

Baromira nem az volt a kérdés,hogy mellső falon,vagy alul,vagy bárhol máshol.

2017. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-3ik vagyok, nem értem sokszor a kérdéseknél miből gondolják,hogy ha több embernél ugyanannyi a % az biztosan ugyanaz az ember!

Viszont az első méhet ír,nem magzatburkot ahogy a kérdésben szerepel. ''Kívül!A méh falára van tapadva''

2017. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy pontosabban kellene fogalmazni,mert nem véletlenül lett lepontozva, félreérthető a fogalmazása. De a lényeg,hogy a kérdező megkapta a kérdésére a választ!
2017. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8.válaszoló!Pontosan -és számomra egyértelműen-a kérésre válaszolt:a méhlepény a magzatburkon kívül vagy belül vagy?A válasz:Kívül!A méh falára van tapadva,stb. stb.
2017. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!