Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elképzelhetö hogy fogzás...

Elképzelhetö hogy fogzás miatt a baba széklete nagyon kimarja a popsiját?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán, ez nagyon gyakori. Nekünk ilyenkor a kék Neogranormon kenőcs (nem a popsikrém!) vált be.
2017. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen!Savasabb a nyáluk olyankor,és ez miatt kicsípi szegénykék popsiját!Én is onnan tudom,hogy foga jön hogy napokkal vagy hetekkel előtte piros a popsija!Nekünk erre bevált a Sudocrem összekeverve Canesten krémmel!
2017. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam kicsit.tegnap nem evett semmi ùjat, ès egyik percröl a màsik ugy elkezdett sirni hogy alig tudtam megnyugtatni.tisztàba is tettem rögtön mert èreztem es akkor làttam hogy milyen vörös neki. Alig engedte szegènykèm hogy lemossam...
2017. máj. 2. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja ès làtszik hogy fehèredik az ìnye.
2017. máj. 2. 21:50
 5/6 jafnrétti ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon gyakori, sőt, az egyik az, hogy a savasabb kaki ilyenkor kimarhatja a popsit, a másik, hogy ilyenkor a gombásodásra is hajlamosabb lesz a bőre, nálunk fogzáskor ez is elő szokott fordulni. Úgyhogy fontos megkülönböztetni, hogy "csak" felmaródott a bőre, vagy gombás is, mert ha gombás, akkor a sima popsikrém (akár a Sudocrem is) kevés lesz.
2017. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elődordul. Pár napig tartott nálunk 1-1 fognál. Amikor a legdurvább volt a rágófogaknál, sebes lett nei azonnal, úgyhogy próbáltam minél hamarabb tisztába tenni, plusz a popsijához jó vastagon kentem bepanthent.
2017. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!