Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23. hét körüli kismamák! Hogy...

23. hét körüli kismamák! Hogy érzitek magatokat? Hogy álltok a baba dolgok vásárlásával, van-e már választott orvosotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2017. ápr. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kedden töltöm a 23. hetet. Kb 1 hónapja fekszem mert ismeretlen eredetű vérzéseim vannak, a dokik se tudják pontosan mi okozza mert a méhszáj zárt, lepényleválásra utaló jel nincs, görcsök nem kísérik a vérzést és a babával is minden rendben van.


Van fogadott orvosom a 20. héttől, pedig az elején elleneztem a dolgot de így, hogy nem éppen problémamentesen zajlanak a dolgok jobbnak láttam. Már szinte mindent megvettünk, még néhány apróság hiányzik.


Nekünk első baba és kisfiú lesz, én 26 éves vagyok. :)

2017. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jobbulást Neked! :) Én is 26 éves vagyok és nekünk is kisfiú lesz. :) Nevét eldöntöttétek már?


Nekem még nincs fogadott orvosom, valószínűleg jövő héten választunk.

2017. ápr. 23. 12:57
 3/9 A kérdező kommentje:
és nekünk is első baba! :)
2017. ápr. 23. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
De jó! A környezetemben nem igazán vannak kismamák sajnos akik velem egyidősek lennének. :) Dávidnak fogják hívni a picit. Nektek van már kiválasztott nevetek? Te hogy viseled a várandósságot? :)
2017. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem van egy pár ismerősöm, aki szintén babát vár és nagyjából egyidős velem, de nem igazán szoktunk beszélgetni. A Dávid nekem is tetszik. :) Nekünk Botond lesz. :) Köszönöm, én hálistennek jól viselem ( koppkopp :D ), időnként van egy kis gyomorégésem, meg kicsit fáradékony vagyok, de nem voltak rosszulléteim. Te hol élsz?
2017. ápr. 23. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy akkor! :) Én eléggé megszenvedem, nem így képzeltem el a dolgokat, de reménykedem, hogy nem lesz semmi baj, bár bevallom, hogy már alig várom, hogy augusztus legyen és végre megnyugodhassak. Én esztergomi vagyok. Te? Ti hogy álltok a baba dolgok megvásárlásával?
2017. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi Budapesten élünk. Apróbb dolgokat vettünk meg ( néhány babaruha, babasampon, babatusfürdő, hintőpor, nedves törlőkendő, pelenka, egy kis plüss és egy csörgős játék :) ), illetve a férjem lelkesen újítgatja a lakást, még egy-két kisebb dolgot átalakítunk. Babakocsit, kiságyat és pelenkázót még nem vettünk, bár szerintem még ráér, de nem szeretnénk a legvégére hagyni. Én is várom az augusztust, de szerintem hamar eljön. ;)
2017. ápr. 23. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pénteken töltöttem a 24et. Még nem vettünk semmit a picinek.

Kiságyat kapunk(a 7éves unokahúgomnak vették de egy éjszaka sem aludt benne, van egy 2 éves öccse, ő sem aludt benne soha, és nem is játszottak másztak benne.) De majd csak 6-8 hét múlva hozzuk el. Most akarok elkezdeni igazán nézelődni hogy hol, mi és mennyi, szóval most állunk neki összeszedni mindent.


Én az elején voltam szigorú fekvésre ítélve vérzés miatt. Ezért fogadtunk mi is dokit, mi se akartunk. Most annyi a különbség hogy felkelhetek és csinálhatom a napi dolgom, emelés és hasonlók kivételével.


24éves 24hetes km

2017. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: Tudjátok már a nemét? :)
2017. ápr. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!