Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belebüdösödik minden az...

Belebüdösödik minden az itatópohárba?

Figyelt kérdés

DM sajátmárkás itatópoharznk van, műanyag. A gyümölcslé (Szentkirályi babáknak való) kb 1 óra alatt belebüdösödik, a babavíz is másnapra beleposhad... nektek is ilyen? Lehet ezzel valamit kezdeni?

A teákról nem is beszélve, pedig kihűlve öntöm bele, és mégis.. viszont nem szeretném már cumisüvegből itatni, bőven elég ha a tápszert abból kapja


2017. máj. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
az nem a pohár hibája. nekünk avent varázsüvegünk van, abból iszik a fiam és azok amik nem tartalmaznak tartósítószert belebüdösödnek mindenhova. miután belement a nyála amikor iszik. én volt hogy az ő italából öntöttem magamnak is, az is olyan lett az én poharamban.
2017. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aventos itatópoharunk van nem büdösödik bele semmi 1 óra alatt. Általában teát és vizet iszik és mindig frisset. Nem hagyok benne másnapra semmit.
2017. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én sem adom neki a másnaposat, csak maradt már benne, és mikor kiöntöttem éreztem, h büdös.


Azt hittem a pohárral van a gikszer, de ezek szerint nem :S

2017. máj. 5. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a kérdésre válasz, és vállalom a lepontozást emiatt, de szerintem hagyd a fenébe a csőrös itatópoharat. Kínáld rendes pohárból, hamar megtanulnak abból inni, ügyesen.
2017. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak pl. ha elmegyünk, az bajos.
2017. máj. 5. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
En is utaltam a csoros poharakat, 3 kulonbozo markat vettem, mert mindig azt hittem, hogy a markaval van a baj, vagy nem tudom. Sosem lehetett teljesen kipucolni az itato reszt, akarhogy probaltam. Kb egy het utan hasznalhatatlan lett mindig, mert budos lett hiaba mostam naponta tobbszor el. A sima viz is beleposhadt. Ugyhogy meguntam, es azota ilyen csoros vagy milyen asvanyvizet veszek, annak az uvegeit hasznalja par napig, rendszeresen kimosva azt is mindig. Rendes poharbol meg nagyon idetlenul iszik, magara onti a felet :)
2017. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!